Rodinná zemědělská farma Náchod: rostlinné i živočišné produkty od soukromého zemědělce

Zemědělské produkty vysoké kvality (například pšenici, žito nebo brambory) vám dodá rodinná farma Františka Šimka. Snaží se zde o co nejvyšší kvalitu, které dosahují využitím kvalitní zemědělské techniky a uplatněním znalostí z mnohaleté praxe. Farmáři se věnují i živočišné výrobě. Zabývají se například chovem krav, svým zákazníkům dodávají silná a zdravá telata. Rodinná zemědělská farma využívá tradičních pěstitelských postupů v souladu s přírodou, které kombinuje s využitím moderní techniky.

Rodinná farma zajistí prodej i dopravu brambor

Pšenice, žito nebo brambory. Tyto a mnohé další produkty rostlinné výroby rodinná zemědělská farma Františka Šimka sama pěstuje a následně prodává. V oblasti rostlinné výroby se farma, která se nachází ve městě Náchod, pohybuje řadu let, proto dosahuje skvělých výsledků. U produktů jsou si zákazníci jisti českým původem a nákupem podpoří poctivého soukromého zemědělce. Brambory zde prodávají celoročně a zajišťují u nich také dovoz. Funguje zde maloobchodní i velkoobchodní prodej.

Zemědělská farma Náchod

Prodejnu farmy Františka Šimka zákazníci najdou v Náchodě na adrese Pavlišov 24. Prodejna má otevřeno každý všední den od 8:00 do 17:00 a v sobotu od 8:00 do 13:00.  

Pondělí, čtvrtek, pátek a sobota jsou dny, kdy můžete farmářské produkty pořídit u Kauflandu v Náchodě, v úterý a středu je najdete u Penny marketu v Hronově

Obraťte se na soukromého zemědělce a informujte se o aktuální nabídce rostlinných i živočišných produktů.