Roman Strupek: veškeré dokončovací a stavební práce, Smržice (okr. Prostějov)

Chystáte se rekonstruovat dům či byt, chcete provést zateplení fasády nebo položit novou dlažbu? Stavební firma pod vedením Romana Strupka se sídlem v obci Smržice (okr. Prostějov) provádí kompletní dokončovací a stavební práce. Po konzultaci s klientem provede návrh řešení a kalkulaci a v krátké době se pustí do práce. Roman Strupek má v oblasti zednictví a dalších řemeslných činností bohaté zkušenosti a stavební práce rád poskytne i vám.

Profesionální zednické práce v okrese Prostějov

Roman Strupek poskytuje profesionální zednické práce a stavební práce všeho typu. Působí po celém okrese Prostějov a postará se o hrubé stavby, stavby zdí, dokončovací práce, opravy či fasády. Stavební firma provádí také zateplování fasád s využitím moderních izolačních materiálů, díky kterým dojde k výraznému snížení tepelných ztrát.

Roman Strupek provede také zemní a výkopové práce, pokládku zámkové dlažby a další činnosti. Stavební firma spolupracuje s řadou zkušených řemeslníků, kteří se svému oboru věnují řadu let. Díky tomu provede veškeré požadované práce precizně a v co nejkratším čase. Obraťte se na firmu a na konkrétní formě spolupráce a časové náročnosti zakázky se domluvte osobně.

Rekonstrukce bytových jader i koupelny na klíč

Stavební firma zjišťuje jak jednotlivé stavební a zednické práce, tak kompletní stavby a rekonstrukce. Má zkušenosti s rekonstrukcemi bytových jader a v případě zájmu zajistí i realizaci koupelny na klíč. Stačí představit svá přání a požadavky, o vše ostatní se postará stavební firma. Zajistí i demolici a demontáž starých koupelen a provede i dokončovací a úklidové práce. Firma sídlí v obci Smržice, své služby zajišťuje v rámci celého okresu Prostějov a Olomouckého kraje.