Rosped Trans s.r.o.: kamionová mezinárodní doprava, Valašská Bystřice

Společnost Rosped Trans zajišťuje více než 20 let mezinárodní kamionovou dopravu a přepravu, a to především do všech zemí Evropské unie. Mezinárodní doprava zahrnuje přepravu běžného paletového, volně loženého i velkoobjemového zboží. Kompletní logistické a spediční služby jsou nastaveny tak, aby vše probíhalo bezpečně, spolehlivě a zodpovědně. Kamionová doprava je plánovaná vždy tak, aby vaše zboží dorazilo na místo předání včas a za rozumné ceny.

Mezinárodní doprava spolehlivě a bezpečně

Mezinárodní doprava společnosti Rosped Trans zajistí převoz celého vašeho nákladu jedním vozem, který je nejvhodnější pro daný druh přepravy. Firma realizuje transporty zboží menších i větších rozměrů. Zajistí sběrné služby i dokládky podle potřeb a přání klienta.

Požadavky klienta jsou pro firmu prioritou. O kvalitě služeb svědčí také 24hodinový dispečink. V případě potřeby lze kontaktovat dispečink také o víkendech a svátcích.

Kamionová doprava po celé EU

Kamionová doprava je k dispozici nejen pro jakýkoliv druh zboží, ale také do jakékoliv země Evropské unie. Objednávka poputuje bez problémů a komplikací až k samotnému příjemci v rámci celé EU. Zboží je však možné nechat přepravit samozřejmě i v rámci celé České republiky.

Veškeré kamiony jsou řízeny spolehlivými a proškolenými řidiči, kteří kladou důraz na včasné doručení zásilek. Kapacita vozidel je až 24 tun.

Mezinárodní přeprava kamkoliv

Mezinárodní přeprava společnosti zahrnuje přepravu zboží na jakékoliv místo v EU. Vždy je pro klienta stanoveno optimální logistické řešení přepravy zboží. Firma za vás také řeší legislativní problematiku dopravy do vámi vybrané destinace. V případě jakýchkoliv dotazů a přání se neváhejte na firmu Rosped Trans obrátit.

Tato firma je označena jako dobrý kontakt

V ČEM JSME DOBŘÍ

  • Dispečink dostupný 24 hodin denně, svátky i víkendy
  • Požadavky a potřeby zákazníka prioritou
  • Mezinárodní přeprava v co nejkratším čase
  • Sběrné služby i dokládky