RVR – Ing. Rosenbaum: dveře, sanitární příčky a sprchové kouty, Jílové u Prahy

Společnost Ing. Vladimír Rosenbaum RVR se na trhu v oblasti stavebnictví pohybuje již 20 let. Od počátku působení dodává a montuje interiérové dveře, zárubně, sanitární příčky a sprchové kouty. Služby nabízí jak firmám, tak koncovým klientům. Výrobky dodává například do škol, nemocnic, výrobních závodů, sportovních areálů a dalších objektů. Firma sídlí v obci Jílové u Prahy, zákazníci mohou využít i druhé konzultační místo, které se nachází v Brně.

Sanitární příčky a sprchové kouty

Stavební firma se specializuje na návrh a dodávku sanitárních příček. Dodává sanitární a převlékací kabiny značek PALME a ELMAPLAN, které mají pro český trh potřebné atesty. Sanitární příčky umožňují všestranné využití díky variabilitě uspořádání. Použitý materiál je odolný a vyniká i kvalitní povrchovou úpravou v různých dekorech a barvách. Sanitární příčky maji pevné duralové rámy vyplněné dřevotřískovou deskou. Mají své využití ve školách, nemocnicích, sportovních areálech a dalších veřejných i neveřejných objektech.

V neposlední řadě se společnost RVR Ing. Rosenbauma specializuje na dodávku precizních sprchových koutů PALME. Sprchové kouty vynikají nadčasovým designem a jsou vhodné i pro náročné klienty.

Interiérové dveře a zárubně

Firma Ing. Vladimír Rosenbaum RVR zajistí i dodávku a montáž uceleného sortimentu stavebních dveří a zárubní. Interiérové dveře jsou určené pro vnitřní využití v bytové i nebytové zástavbě. Vynikají kvalitou zpracování i izolačními vlastnostmi. Obraťte se na firmu, která interiérové dveře dodá v krátkém časovém horizontu a v případě potřeby poradí i s jejich výběrem.