S. H. Tiny – Turnov s.r.o.: výroba hřebíků a prodej spojovacího materiálu

Společnost S. H. Tiny – Turnov s.r.o. se od roku 1991 zaměřuje na výrobu hřebíků a prodej různého spojovacího materiálu. Prodej a výroba hřebíků a dalšího materiálu je zajišťována v pobočce společnosti, která se nachází v Ostroměři. Společnost nabízí hřebíky za velkoobchodní ceny, zboží zasílá přepravní službou a při odběru nad 500 kg nabízí dopravu zdarma.

Výroba různých druhů hřebíků

Společnost S. H. Tiny – Turnov má mnohaleté zkušenosti s výrobou kvalitních hřebíků. Svým zákazníkům nabízí různé typy hřebíků za velkoobchodní ceny. V nabídce najdete například hřebíky stavební, hákové, lepenkové, banksové, konvexní a mnohé další. Kompletní přehled hřebíků, které zmiňovaná společnost se sídlem v Turnově vyrábí, naleznete na jejích internetových stránkách.

Prodej spojovacího materiálu a doplňků

Kromě výroby hřebíků se společnost S. H. Tiny – Turnov specializuje na prodej veškerého spojovacího materiálu. V nabídce najdete vruty, šrouby, podložky, matky, nýty, hmoždinky, závitové tyče a mnoho dalšího. Společnost prodává v Ostroměři také tesařské, klempířské a pokrývačské doplňky, okapové systémy, plechy, odvětrávače, tmely, drobné nářadí, brusné kotouče a mnoho dalšího.

Prodejna v Ostroměři se nachází na adrese Domoslavická 147 a je otevřena vždy od pondělí do pátku od 7:00 do 15:30 hodin. Společnost je držitelem mnoha certifikátů, které garantují vysokou kvalitu vyráběného spojovacího materiálu.