Sádky Nouzov: výlovy rybníků, chov a prodej ryb

Rádi si pochutnáte na čerstvých rybách? Pak se obraťte na sádky Nouzov, které se dlouhodobě zabývají chovem sladkovodních ryb, výlovy rybníků i prodejem. Čerstvé ryby si můžete po telefonické domluvě objednat nejen na doma, ale třeba i do restaurací, na letní grilování a jiné události. Sádky zajišťují také prodej vánočních kaprů, o které je každoročně velký zájem. Při chovu ryb využívají moderní technologie a dodržují přísné normy, díky kterým jsou ryby ve skvělé kondici.

Prodej ryb v letních i zimních měsících

Ať už si chcete pochutnat na čerstvé rybě v jakémkoliv ročním období, obraťte se na zmiňované sádky v Nouzově. Po předchozí telefonické domluvě si můžete objednat potřebné množství ryb dle výběru. V létě jsou k dispozici kapři, na jaře, podzim a během zimy je pak nabídka širší v závislosti na aktuálních výlovech.

Čerstvým rybám chovaným v sádkách se nic nevyrovná! Zapomeňte na ryby z obchodních řetězců, které jsou často hluboce zamražené i několik měsíců. Čerstvost ryb z Nouzova dlouhodobě oceňují mnozí zákazníci, kteří se pro kapry a další ryby opakovaně vrací.

Výlovy rybníků

Sádky Nouzov obhospodařují několik rybníků v okolí a pravidelně organizují jejich výlovy. Na internetových stránkách sádek se dozvíte bližší informace o termínech výlovů. Ty probíhají zpravidla od října do prosince a týkají se rybníků Komárov, Pustý, Jakub a Vražda.

Chov ryb s využitím moderních technologií

Sádky Nouzov vychází při chovu ryb z mnohaletých zkušeností v oboru, navíc využívají špičkové technologie, díky nimž jsou ryby ve skvělé kondici. Sádky využily řadu projektů spolufinancovaných Evropskou unií, které vedou k zachování udržitelné produkce z tradiční akvakultury. Mezi úspěšně realizované projekty patří například nákup nového zařízení do akvakultury, rekonstrukce hráze a objektů rybníka Komárov, dovybavení rybářství potřebnou technikou či nákup dopravního prostředku na přepravu ryb.

Tato firma je označena jako dobrý kontakt

V ČEM JSME DOBŘÍ

• Chov a prodej čerstvých ryb – kaprů a dalších
• Možnost nákupu ryb z požadovaném množství po telefonické domluvě
• Pravidelné výlovy rybníky
• Chov ryb s využití moderních technologických zařízení

TEMATICKÉ ČLÁNKY:

ZOO Braník: ryby a potřeby pro akvaristiku, Praha

ZOO Braník pod vedením majitele Pavla Zíky patří mezi nejvyhlášenější provozovny akvaristiky v Praze. V nabídce najdete přes 400 druhů akvarijních ryb, stejně tak i akvarijní rostliny či živé krmení. K vidění je…

celý článek >>

AQ-Service, s.r.o.: činnost technických poradců v oblasti životního prostředí, Brno

Hledáte odbornou společnost zaměřenou na poradenství a související služby v oblasti životního prostředí? Pak se obraťte na společnost AQ-Service se sídlem v Brně, která poskytuje služby technických poradců.…

celý článek >>
Kontakty

Sádky Nouzov: výlovy rybníků, chov a prodej ryb

Kontakt této firmy byl ověřen Kontakt této firmy byl ověřen Nouzov 23
289 01 Dymokury
+420 724 174 257