Jste také Dobrý kontakt pro internetové uživatele?
sasmont
sasmont3

 

Strojírenská firma SaSMONT s.r.o. sídlící v Ostravě se od roku 2000 zaměřuje na výrobu a montáž ocelových konstrukcí budov. V roce 2003 rozšířila výrobní program o provádění strojní údržby v hutním a dřevozpracujícím průmyslu. Od roku 2013 využívá nové mechanické dílny specializované na strojírenskou výrobu.

SaSMONT s.r.o.: strojírenská výroba, Ostrava

 

Hledáte v Ostravě profesionální společnost zaměřenou na strojírenskou výrobu a strojní údržbu? Pak se obraťte na firmu SaSMONT s.r.o., která na trhu působí nepřetržitě od roku 2000. Společnost zajišťuje výrobu i dodávky strojních částí na klíč. Zaměřuje se také na údržbu a provádění oprav či opravy a renovace strojních dílů. Firma se dlouhodobě podílí i na údržbě pro VÍTKOVICE STEEL, a.s.

Výroba ocelových konstrukcí a potrubí

Jednou ze specializací ostravské firmy SaSMONT je výroba ocelových konstrukcí výrobních hal, skladů a administrativních budov. Této činnosti se společnost věnuje od počátku svého vzniku. Zaměřuje se také na výrobu potrubí a zámečnických prvků pro bytovou výstavbu, stejně tak na revitalizaci panelových domů. Společnost má bohaté zkušenosti i s montáží a dodávkou hydraulických systémů a tukového mazání. Ocelové konstrukce a další díly a strojní celky vyrobí na klíč – od návrhu po samotnou montáž.

Údržba, opravy a renovace

Společnost SaSMONT sídlící v Ostravě využívá nové mechanické dílny, které se specializují na strojírenskou výrobu. Jsou vybaveny moderními obráběcími stroji schopnými obrábění dílů až do hmotnosti 12,5 tuny. Zmiňovaná firma se zaměřuje také na strojní údržbu zařízení oceláren, válcoven a zařízení ve dřevozpracujícím průmyslu. Po domluvě se zákazníkem zajistí výměnu kolejnic a rektifikaci jeřábových drah. Postará se o rozsáhlé opravy výrobních zařízení v těžkém i dřevozpracujícím průmyslu.

V této oblasti nabízí firma také provádění inspekčních prohlídek, přípravu všech typů oprav i výrobu náhradních dílů potřebných k provedení renovace. Společnost se postará o výrobu a renovaci pojezdových kol, navařování a opracování rotačních součástí i rovinných ploch, stejně tak o obrábění kovů dle požadavků zákazníka. Společnost má za sebou nespočet realizací pro řadu významných zákazníků. Ukázky retenčních staveb naleznete na internetových stránkách firmy.