SDKACKA Roman Pařez: montáž sádrokartonu a další stavební práce, Krupka

Firma SDKACKA pod vedením Romana Pařeza se sídlem v obci Krupka se zaměřuje na stavební práce se specializací na sádrokartonové desky, stropní podhledy a úpravy interiéru. Firma provádí dílčí stavební práce i komplexní úpravy. Zajišťuje například dokončovací stavební práce, mezi které patří pokládka podlahových krytin či malířské a natěračské práce.

Sádrokartonové desky, stropní podhledy i dělicí stěny

Specializací stavební firmy Romana Pařeza je montáž a zpracování sádrokartonových desek. Ty vynikají svým všestranným využitím, snadnou opracovatelností, úsporou tepelné energie i zvukovou izolací a protipožární odolností. Roman Pařez namontujte sádrokartonové desky a zpracuje je přesně podle přání a požadavků klienta.

Firma dále provádí i další úpravy interiérů, které zahrnují například úpravy dělicích stěn, předsazených stěn či kleneb. Montuje a opravuje i stropní podhledy. Firma má zkušenosti s výměnou bytových jader, realizací půdních vestaveb a dalšími činnostmi.

Dokončovací stavební práce

Hlavní rekonstrukce bytu či domu máte hotové, čekají vás ale dokončovací stavební práce? Obraťte se na firmu SDKACKA, která provede veškeré finální úpravy. Zajistí pokládku podlahových krytin, ale i malířské a natěračské práce. Barvu si sami vyberete a necháte pracovat zkušeného řemeslníka, který se o vše postará.

Dodávka materiálu i odborná konzultace

Potřebujete zajistit stavební práce, ještě ale nemáte ucelenou představu o budoucích úpravách? Roman Pařez vám zajistí odborné konzultace a poradí jak s konkrétním stavebním procesem, tak výběrem materiálu. Po předchozí domluvě se postará i o dodávku veškerého potřebného materiálu za výhodné ceny. Firma sídlí v obci Krupka a svou činnost nabízí klientům z širokého okolí Ústeckého kraje.

Tato firma je označena jako dobrý kontakt

V ČEM JSME DOBŘÍ

● Specializace na sádrokartonové desky a stropní podhledy
● Kompletní úpravy interiérů
● Dokončovací práce – pokládka podlahy i malířské práce
● Odborná konzultace a dodávka materiálu