Selteko plus, s.r.o.: přepěťové ochrany a záložní zdroje, Praha 6

Ochrana elektronických zařízení je obzvláště v dnešní době velmi důležitá. Společnost Selteko plus, s.r.o. se specializuje na dodávky a realizace v oblasti ochrany IT a citlivých elektronických zařízení před ztrátou dat či poškozením. Zařízení chrání především před působením elektromagnetických jevů. Hlavním cílem je prevence na objektech, zařízeních a systémech. Firma dodává a instaluje přepěťové ochrany i záložní zdroje UPS. Od roku 2011 se zaměřuje také na vedení účetnictví a daňové evidence. Sídlo firmy najdete v Praze 6.

Přepěťové ochrany a záložní zdroje UPS

Společnost Selteko plus dodá kompletní řešení pro ochranu před bleskem i pulzním přepětím. Dále dodá a nainstaluje zařízení pro zálohování a nouzové napájení počítačové techniky a dalších elektronických zařízení. Záložní zdroje UPS či přepěťové ochrany dodává i do průmyslových řídicích systémů či pro ochranu drahých medicínských zařízení.

Společnost vyniká svou úzkou specializací a zkušenostmi v oboru. Ve firmě pracuje řada odborníků s mnohaletou praxí. Za sebou mají aplikace v průmyslu, telekomunikacích, zdravotnictví, energetice a dalších oborech. Proto je firma Selteko plus schopna splnit i požadavky náročných zákazníků.

Vedení účetnictví, daňové evidence i mezd

Firma sdružuje také zkušené účetní, od roku 2011 nabízí také zpracování účetnictví, daňové evidence, mezd či daňových přiznání. Službu tohoto typu zajišťuje především pro firmy v Praze a ve Středočeském kraji. V případě zájmu se postará o vedení účetnictví v rámci celé ČR. Společnost se postará rovněž o rekonstrukce účetnictví po selhání počítače či o pomocné administrativní práce.