SEP Maintenance s.r.o: revize zařízení pro přirozený odvod kouře a tepla, Ostrava

Společnost SEP Maintenance s.r.o. se zaměřuje na pravidelné roční kontroly provozuschopnosti zařízení pro přirozený odvod kouře a tepla. Revize zařízení vypracuje rychle a podle požadavků zákazníka. V zastoupení firem SEP Moravia a dalších provádí kromě revizí také servis a opravy střešních světlíků a zařízení pro odvod kouře a tepla. Firma sídlí v Ostravě-Kunčicích na adrese Lešetínská 676/68.

Revize požárního odvětrávání a dalších zařízení

Hlavní specializací společnosti SEP Maintenance Ostrava je provádění pravidelných ročních revizí na zařízeních pro přirozený odvod kouře a tepla. Jedná se především o revize na požárním odvětrávání, které slouží k odvodu tepla a spalin z budovy v případu požáru. Dále se postará o odborné revize zařízení na chráněných únikových cestách (CHUC) dle platné vyhlášky č. 246/2001 sb.

Firma provede servis všech zařízení pro odvod kouře a tepla, a to jak u přirozeného, tak nuceného odvětrávání. Přirozené odvětrávání využívá vztlaku v budově, nucené pak vyžaduje použití ventilátorů s danou teplotní odolností.

Servis a opravy střešních světlíků a dalších zařízení

Společnost provádí v zastoupení firem SEP Moravia a dalších i kompletní opravy a servisní práce na střešních světlících a dalších zařízeních pro odvod kouře a tepla. Firma SEP Moravia realizuje dodávky pásových světlíků. V nabídce má střešní světlíky obloukové, sedlové, bodové i atypické. Společnost se postará o rekonstrukce stávajících světlíků a prosklených stěn a vypracuje i projekty, výpočty a dodávky zařízení.

Poradenství a konzultace v oblasti povinných revizí

Potřebujete v oblasti revizí pro zařízení na odvod kouře a tepla poradit? Obraťte se na firmu SEP Maintenance, která vám vše vysvětlí. Pomůže najít ideální řešení při realizaci požárních odvětrávání a podá pomocnou ruku i při řešení servisních zásahů a oprav.

Tato firma je označena jako dobrý kontakt

V ČEM JSME DOBŘÍ

  • Provádění revizí pro zařízení na odvod tepla a kouře
  • Odborné poradenství a konzultace
  • Opravy a servis střešních světlíků a dalších zařízení požární ochrany
  • Poskytování služeb v zastoupení společnost SEP Moravia a dalších