Seva-Flora, s.r.o.: prodej osiva, Valtice

Šlechtitelská stanice Seva-Flora ve Valticích se pyšní bohatou historií šlechtění a semenářství, která spadá až do 20. let minulého století. Pokud potřebujete nakoupit osiva různého druhu – zeleniny, květin, léčivek, bylin a dalších – z pestré nabídky firmy si vyberete. Dodá osiva vysoké kvality různých odrůd, vždy podle potřeb a přání zákazníka. S výběrem osiva pomůže a předá užitečné rady pro pěstování.

Činnost šlechtitelské stanice Valtice

Společnost Seva-Flora obhospodařuje přibližně 380 hektarů půdy. Klimaticky spadá do teplé a sušší oblasti s průměrnou teplotou 9,2 °C s průměrným ročním úhrnem srážek 455 mm, nachází se v nadmořské výšce 180-200 metrů. Díky tomu je osivo velmi kvalitní, má totiž ideální podmínky pro pěstování.

Část pozemků šlechtitelské stanice Seva-Flora slouží pro udržovací šlechtění a pro množitelské činnosti, další část je využívána pro pěstování polních plodin na semeno. Výchozí materiály prochází laboratorní kontrolou. Ve Valticích se nacházejí také kompletní linky na čištění všech druhů osiv.

Prodej osiva

Šlechtitelská stanice zajišťuje prodej osiva vysoké kvality. Navštivte sídlo firmy ve Valticích nebo ji kontaktujte telefonicky či emailem a na nákupu semen se osobně domluvte. Vyberte si z široké nabídky zeleninového a květinového osiva, osiva léčivých rostlin nebo bylin – bazalky, meduňky, měsíčku a dalších. Firma zajišťuje také prodej semen, pecek a roubů ovocných stromů. Dodá obilniny a semenné směsi pro zelené hnojení.