Jste také Dobrý kontakt pro internetové uživatele?
silmet1
Depositphotos_39970111_l-2015

 

Společnost SILMET VYTÁPĚNÍ se specializuje na výstavbu i servis kotelen a dodávky extra lehkých topných olejů přímo k zákazníkům. Společnost spustila oblíbený program Teplo, díky kterému můžete svěřit veškeré starosti o kotelnu specialistům a jen platit za dodávané teplo. Využijte všech výhod olejového vytápění a ušetřete náklady.

SILMET VYTÁPĚNÍ s.r.o.: specialista na vytápění lehkými topnými oleji (LTO)

Kromě samotné dodávky extra lehkých topných olejů se společnost SILMET VYTÁPĚNÍ specializuje také na výstavby kotelen a servis kotlů. Klientům, kteří nechtějí řešit administrativu spojenou s užíváním LTO, připravila výhodný program Teplo. Cílem společnosti je poskytovat veškeré služby související s používáním topných olejů k vytápění a přinést zákazníkům maximální komfort a úsporu finančních prostředků.

Olejové vytápění a jeho výhody

Zájem o vytápění topným olejem stále roste. Olejové vytápění je cenově srovnatelné se zemním plynem, nevyžaduje však vybudování přípojky. Při topení LTO se nemusíte vázat na ceny nadnárodních společností, ceny olejů můžete sami sledovat a nákupem ve vhodnou dobu významně ušetřit. Olejové topení umožňuje plně automatické a bezpečné vytápění domácností či komerčních prostorů a ohřev vody.

Při využití programu Teplo se navíc nemusíte starat o administrativní záležitosti. Společnost SILMET VYTÁPĚNÍ využívá při realizacích moderní kondenzační kotle, které splňují nejpřísnější limity na obsah vypouštěných škodlivin. Topení extra lehkými topnými olej je proto ekologické a může se používat i v chráněných krajinných oblastech.

Dodávky lehkých topných olejů (LTO) až k vám domů

Společnost SILMET VYTÁPĚNÍ se dlouhodobě zaměřuje na dodávky extra lehkých topných olejů (TOLEX) přímo k zákazníkům. Oleje dodává vlastními moderními autocisternami po celém území České republiky, a to už od objemu 500 litrů na jednu dodávku. LTO odebírá dle cílové lokality z vlastního distribučního skladu ve středočeských Hořovicích. V některých případech pak odebírá topné oleje z distribučních skladů společností Čepro a Unipetrol. Dodávku paliva pro olejové vytápění zajistí jak do domácností, tak komerčních či průmyslových objektů.

Výhodný program Teplo

wrench-82893_1280
SILMET VYTÁPĚNÍ s.r.o.