SINOP SMP s.r.o.: výroba plechových dílů a konstrukčních prvků, Homole

Společnost SINOP SMP se více než 20 let zaměřuje na výrobu plechových dílů a konstrukčních prvků. Specializuje se na CNC obrábění, řezání laserem, ohraňování, ohýbání, svařování a další procesy. Výrobní závod společnosti SINOP SMP se nachází v obci Homole nedaleko Českých Budějovic. Na výrobní ploše 12 000 m2 v současné době působí přes 200 zaměstnanců.

Obrábění, řezání, svařování a další činnosti

Výrobní závod firmy SINOP SMP je technologicky přizpůsoben tak, aby zvládal veškeré činnosti související s výrobou plechových dílů a konstrukčních prvků. Firma nabízí svým zákazníkům laserové řezání, vystřihování, ohraňování i ohýbání. Kovové konstrukční díly vyrábí CNC třískovým obráběním. Součástí poskytovaných služeb je i laserové a robotické svařování, povrchová úprava a montáž dílů. Společnost vyrábí veškeré díly a konstrukční prvky v souladu s certifikací ISO 9001:2008.

Důraz na kvalitu a inovace

V průběhu let si společnost získala důvěru více než 500 zákazníků, pro které každý rok vyrobí přes 60 tisíc zakázek. Mezi zákazníky patří přední tuzemské i zahraniční firmy v potravinářském, automobilovém i elektrotechnickém průmyslu. Firma drží krok s nejnovějšími trendy ve zpracování plechu a dalších oblastech výroby.

Neustálé inovace společnosti umožňují expanzi zákaznické základny i soustavné zkvalitňování služeb. Inovace přitom pro společnost neznamená jen zkvalitňování strojního vybavení, ale také zlepšování organizace práce, komunikace a řízení činností. Jen za uplynulý kalendářní rok investovala firma do nového strojního vybavení 2 miliony EUR.

Výrobní areál v Homolích u Českých Budějovic

Výrobní závod společnosti SINOP SMP se od roku 2014 nachází v novém areálu v Homolích u Českých Budějovic. Tým disponuje rozmanitými schopnostmi a strojařskými zkušenostmi. Pracovníci s mnohaletou praxí v oblasti strojírenství si poradí s jakoukoliv zakázkou, kterou realizují od návrhu řešení po samotnou výrobu. Pokud potřebujete zajistit výrobu plechových dílů nebo konstrukčních prvků, obraťte se na SINOP SMP.

Tato firma je označena jako dobrý kontakt

V ČEM JSME DOBŘÍ

• Specializace na návrh a realizaci plechových dílů a konstrukčních prvků
• Soustavná modernizace strojního vybavení
• Firma zaměstnává přes 200 zaměstnanců a vyrábí na ploše 12 000 m2
• Poskytování služeb pro přední tuzemské i zahraniční firmy