Jste také Dobrý kontakt pro internetové uživatele?
sior
solar-panel-array-1591358_1280

 

Přední dodavatel přístrojů a systémů pro regulaci a řízení vytápění, VZT a klimatizace SIOR technická zařízení, s.r.o. nabízí pestrý sortiment produktů a služeb v oblasti voda, topení, plyn. Pro zákazníky na území Západočeského kraje zajištuje dodávky, montáže i realizace kompletních technických a technologických staveb a zařízení.

SIOR technická zařízení, s.r.o.: dodavatel topných zařízení a VZT, Rokycany

Systémy vytápění, vzduchotechniky a klimatizace jsou důležité v bytových i nebytových objektech. O dodávku potřebného zařízení a další související služby se už řadu let stará společnost SIOR technická zařízení, s.r.o., která je dodavatelem výrobků mnoha předních výrobců. Společnost poskytuje své služby zejména klientům ze Západočeského kraje. Součástí služeb je odborná montáž, uvedení do provozu a následný záruční i pozáruční servis.

Veškeré služby v oblasti vytápění, VZT i klimatizací

Zmiňovaná firma SIOR technická zařízení se dlouhodobě specializuje na realizace technických a technologických staveb a zařízení. Dále se zaměřuje na prodej komponentů tepelné techniky. Zákazníkům dodává systémy řízení, regulace a automatizace, termostatické radiátorové ventily, odvzdušňovací ventily či různé druhy termostatů. V nabídce naleznete například ekvitermní regulátory vytápění, inteligentní regulátory, kaskádové řadiče kotlů nebo přístroje a systémy řízení vzduchotechniky a klimatizací budov.

Společnost zajistí dodávku a montáž systémů pro oblast voda, topení, plyn i ve velkém rozsahu pro komerční objekty nebo průmyslové stavby. Dodává například regulace plynových kotelen, regulace výměníkových stanic, systémy řízení nebo regulace centrálního zásobování teplem. Zaměřuje se i na regulace a řízení energetického hospodářství budov pro školy, nemocnice, hotely či administrativní budovy. Nabízí jen produkty od ověřených výrobců, například Junkers, Honeywell, Buderus, Varimatik nebo ACV.

Servisní práce

Firma SIOR technická zařízení Rokycany spolupracuje se servisním technikem, který zajišťuje veškeré související práce. Po domluvě se zákazníkem se postará o instalaci, uvádění do provozu či záruční a pozáruční servis. Tyto práce provádí na plynových spotřebičích pro přípravu teplé užitkové vody a ústředního topení v rozsahu do 50 kW. S konkrétním požadavkem na dodávku zařízení a servisní práce se obraťte přímo na zmiňovanou společnost, která vám navrhne nejvhodnější řešení a postup při spolupráci.