Ski restaurant Hlinsko: restaurace přímo pod sjezdovkou, Hlinsko

Restauraci Ski restaurant najdete v Hlinsku přímo pod sjezdovkou. Restaurace je skvělým místem pro posezení s rodinou, přáteli či pro pořádání večírků, oslav nebo svatebních hostin. Vyhládlo vám po celodenním lyžování? Máte během zimních radovánek chuť na výborná teplá jídla z české kuchyně? Chcete si během roku jen tak sednout s přáteli či rodinou a ochutnat poctivý steak přímo z lávového grilu? Restaurace Ski restaurant v obci Hlinsko je tím pravým místem pro vás.

Speciality z lávového grilu

Ochutnejte specialitu restaurace Hlinskosteaky připravované na lávovém grilu. Lávové kameny zaručují, že teplota grilu zůstává stále stejná, díky čemuž pro vás v restauraci Ski restaurant připraví maso přesně podle přání a požadavků. Ať už preferujete krvavý, nebo naopak pořádně propečený steak, v restauraci si zaručeně pochutnáte. Kromě steaků nabízí také chutná a poctivá tradiční jídla české kuchyně.

Nabídka cateringu i ubytování

Pokud pořádáte rodinnou oslavu, společenskou večeři či jiné setkání, které by se mělo uskutečnit přímo u vás doma, nikoliv v restauraci, využijte službu home-catering. Restaurace zajistí kvalitní pokrmy, na kterých si pochutnáte z pohodlí svého domova nebo pronajatého sálu. V rámci rozsáhlé cateringové nabídky zařídí firma vše potřebné včetně dovozu pokrmů či zapůjčení potřebného nádobí a prostírání. Zájemcům, kteří se naopak rozhodnou uspořádat společenskou akci přímo v restauraci, nabízí možnost ubytování.