Jste také Dobrý kontakt pro internetové uživatele?
logo
dum heluz

Tradice, rodinný přístup a inovativní technologie

Česká firma HELUZ nabízí kvalitní stavební materiály a komplexní služby v oblasti stavebních systémů. Zákazníky jsou nejen stavební firmy, ale také ti, kteří se rozhodli stavět svépomocí. Kromě cihel, stropů, překladů, komínů a materiálu ke zdění se vám dostane odborného poradenství a pomocných služeb. 

cihly • překlady • stropy • komíny • zdící materiály

HELUZ nabízí také mnoho užitečných služeb

Jedním z hlavních pilířů úspěchu firmy HELUZ je kvalitní péče o zákazníky. Právě z toho důvodu mohou klienti využít řadu zajímavých a užitečných služeb, které jim usnadní nejen nákup stavebního materiálu, ale i samotnou stavbu. Personál za vás například zdarma vypočte spotřebu stavebního materiálu na základě projektové dokumentace. Výpočet zahrnuje cihly, překlady, stropy a komínový systém.

Vypracování návrhu kladečského plánu stropu i pohodlné sledování zakázky

Odborníci nabízí možnost návrhu kladečského plánu stropu. Takový návrh střešní konstrukce pak slouží jako podklad pro vypracování výkazu výměr. Vypracovaný kladečský plán musí následně zkontrolovat projektant klienta, aby se ujistil, že návrh koresponduje s celkovou koncepcí projektované stavby.

Objednali jste si u společnosti HELUZ stavební materiál? Pak vás jistě zajímá, kdy k vám zásilka dorazí. V takovém případě není nic jednoduššího než využití služby sledování zakázky. Stačí navštívit webové stránky společnosti a vyplnit číslo dokladu, zakázky či slevový kód. Pokud si nevíte rady s dopravou objednávky, obraťte se na personál firmy, který pro vás zajistí dopravu materiálu přímo na staveniště.

Nechejte si poradit přímo na stavbě

V případě zájmu si u firmy HELUZ můžete objednat technickou pomoc při vyrovnávání základové nebo stropní desky zakládací maltou pod broušené cihly. Pokud používáte broušené cihly, budete potřebovat srovnat maltové lože pod jejich první řadou. Zarovnání maltového lože na základové desce do jedné roviny vám umožní přesně vodorovně a svisle položit první řadu cihel. Kromě toho jsou vám k dispozici obchodní zástupci, kteří za vámi rádi přijedou přímo na staveniště, kde vám poradí s jakýmkoliv problémem.

Během stavby není nutné investovat do všech nástrojů, mnohé z nich totiž často potřebujete jen na zhotovení hrubé stavby. Pro tyto případy provozuje firma HELUZ vlastní půjčovnu stavebních pomůcek, které jsou zákazníkům k dispozici za přiměřené poplatky. Objednávku můžete vyřídit prostřednictvím elektronického formuláře či e-mailu. Mějte však na paměti, že pomůcky musíte objednat minimálně tři dny před jejich předpokládaným zapůjčením.

Ochrana proti požárům i průkaz o energetické náročnosti budov

Výše zmíněnými službami však portfolio firmy rozhodně nekončí. Na základě odebraných vzorků zdiva si můžete nechat vypracovat průkaz energetické náročnosti budovy (PENB) pro stavební povolení. Tuto službu navíc poskytuje zdarma za odebraný materiál. HELUZ se specializuje také na vypracování bezpečnostního požárního řešení (PBŘ). Využijte i služeb statika či kalkulačky pro výpočet spotřeby materiálu nebo se nechejte proškolit o výrobcích HELUZ.