Jste také Dobrý kontakt pro internetové uživatele?
softlink_250x50
Depositphotos_47264581_l-2015

 

Ryze česká firma SOFTLINK se od počátku působení věnuje službám v oblasti telekomunikace. Od roku 2008 se zaměřuje na bezdrátové technologie pro regulaci a měření. Vyvíjí vlastní softwarové i hardwarové řešení, které úspěšně využívají bytové domy, multifunkční zařízení i průmyslové objekty. Společnost se specializuje i na energetický management.

SOFTLINK s.r.o.: telekomunikace a bezdrátové technologie, Kralupy nad Vltavou

 

Společnost SOFTLINK s.r.o. se sídlem v Kralupech nad Vltavou je absolutní jedničkou na trhu v oblasti měření  pomocí bezdrátových technologií. Poskytuje odborné služby v oblastech energetického managementu. Služby společnosti SOFTLINK využívají klienti z řad SVJ, dodavatelů energií, veřejné správy, škol a dalších oblastí. Společnost vyvíjí vlastní softwarové a hardwarové řešení.

Specialista na bezdrátové technologie

Společnost SOFTLINK vznikla už v roce 1993, kdy se rychle prosadila v oblasti telekomunikačních technologií. V té době tým pracovníků vyvíjel informační systémy a mikroprocesorová zařízení na klíč. Od roku 2008 se firma výrazně orientuje na oblasti měření energií s využitím bezdrátových technologií. Tyto služby se uplatňují v bytových domech, multifunkčních objektech i průmyslu.

Veškerá výroba a know-how  jsou české od samého počátku. Díky tomu odpadá závislost na zahraničních licencích a je umožněna podpora i softwarová rozhraní kompletně v českém jazyce. Díky tomu je společnost velmi flexibilní a dokáže rychle reflektovat individuální požadavky zákazníků.

 

INTERNET VĚCÍ (IoT)


Vzhledem k vlastnímu hardwarovému i softwarovému vývoji je společnost schopna reagovat na rychlý rozvoj internetu věcí. V současné době již vyrábí a dodává moduly pro snímání spotřeby vody a plynu pro operátory SIGFOX a NarrowBand, a to včetně certifikace ATEX.

Energetický management a poradenství

Společnost SOFTLINK se zaměřuje na poskytování služeb v oblasti energetického managementu. Jedná se o nástroj, jehož cílem je trvalá optimalizace provozu. Díky tomu se dlouhodobě dosahuje úspor energie a zlepšení organizace práce. Firma nabízí také nezávislé poradenství v oblasti hospodaření s energií. Vypracuje analýzu stávajícího stavu, provádí také jednorázové vyhodnocování provozních nákladů za uplynulý kalendářní rok. Snadno se tak dozvíte, máte-li prostor pro snižování nákladů.