SORGES, s.r.o.: CNC frézování a soustružení, Červený Kostelec

Rodinná firma Sorges, s.r.o. se od roku 2001 zabývá CNC obráběním. Od počátku svého působení dbá na vysokou kvalitu výroby, povrchů i materiálů. Díky tomu si získala řadu spokojených klientů jak z ČR, tak ze zahraničí. Firma sídlí v obci Červený Kostelec, v současné době má k dispozici nové vlastní výrobní prostory, díky kterým je schopna vyhovět náročným požadavkům klientů. Společnost se zaměřuje především na CNC frézování a soustružení, vyrábí designové díly z hliníkových slitin a má zkušenosti i s obráběním dalších materiálů.

CNC obrábění – soustružení i frézování

Společnost SORGES, s.r.o. se specializuje na frézování a soustružení. Proto je schopna kombinovat výrobu tak, aby nalezla ten nejlepší výrobní postup pro konkrétní díl. Firma Sorges se zaměřuje na výrobu složitých a tvarově náročných dílců, a to převážně z hliníkových slitin.

I když firma Sorges provádí CNC obrábění převážně z hliníkových slitin, má velké zkušenosti i s obráběním ostatních materiálů. Firma je schopna pracovat na frézování a soustružení nerezu, ocel, mosazi, mědi, plastu a dřeva.

Důraz na kvalitu výroby

Společnost Sorges, s.r.o. klade velký důraz na kvalitu výroby. Z velké části se firma zabývá výrobou designových dílců, kde musejí být povrchy bez sebemenší vady. Proto spolupracují s dodavateli vysoce kvalitních povrchových úprav. Rozměrové a geometrické přesnosti jsou pak zaručeny měřením na CNC souřadnicovém měřicím přístroji. Firma provádí na vyráběných dílech v případě zájmu zákazníka i částečnou montáž.