SORKE, spol. s r.o.: vzduchotechnika, větrání, ohřev a chlazení, Pardubice

Společnost SORKE se sídlem v krajském městě Pardubice se již od roku 1995 specializuje na dodávky a montáže zařízení pro chlazení, větrání i ohřev vzduchu. Mezi hlavní oblasti zájmu patří vzduchotechnika, rekuperační jednotky, klimatizace či teplovzdušné vytápění. Firma se postará o distribuci, dodávku, montáž, servis i technické poradenství.

Vzduchotechnika – distribuce a dodávka zařízení

Firma SORKE se specializuje na dodávky technických zařízení pro větrání, teplovzdušný ohřev i chlazení. Moderní zařízení dodává na míru podle potřeb klientů. Nabízí kompletní sortiment ve všech zmiňovaných oblastech. Vzduchotechnika zahrnuje například chladicí jednotky, rekuperační jednotky, vzduchotechnické jednotky, ale také teplovzdušné ohřívače či klimatizace.

Rozsáhlou nabídku sortimentu naleznete na eshopu společnosti, kde si konkrétní rekuperační jednotky, chlazení, vytápění a další produkty sami vyberete. Mezi nabízenými výrobky naleznete dále například odsávací ventilátory, střešní a požární ventilátory, průmyslové ventilátory a další.

Montáž a servis chlazení, větrání i ohřevu

Kromě prodeje se firma SORKE z města Pardubice zaměřuje také na profesionální montáže a servis vzduchotechniky. Realizuje návrhy a projekty, které připravuje pro úpravy vnitřního prostředí obytných staveb, komerčních i veřejných objektů. Postará se o zpracování technické dokumentace pro rekuperační jednotky, chlazení, ventilátory a další prvky systému vzduchotechniky.

Technické poradenství a konzultace

Nevíte si rady při výběru chlazení, rekuperačních jednotek, ventilátorů a dalších zařízení? Potřebujete zajistit projekt vzduchotechniky? Obraťte se na Pardubickou firmu SORKE, která poskytuje technické poradenství a odborné konzultace. Poradí vám s výběrem nejlepších zařízení a doporučí ideální řešení. I když firma sídlí ve městě Pardubice, své služby zajišťuje v rámci celé ČR.

Tato firma je označena jako dobrý kontakt

V ČEM JSME DOBŘÍ

  • Distribuce a dodávka vzduchotechniky
  • Návrhy a zpracování technické dokumentace
  • Provoz eshopu s rozsáhlou nabídkou sorimentu
  • Technické poradenství a odborná konzultace