Soukromá zubní ordinace MUDr. Heleny Grmelové, Velká nad Veličkou

Hledáte spolehlivého stomatologa? Obraťte se na Soukromou zubní ordinaci MUDr. Heleny Grmelové ve Velké nad Veličkou, která poskytuje komplexní léčebnou a preventivní stomatologickou péči. Ordinace spolupracuje s předními českými pojišťovnami. Klienti mohou vybírat z široké nabídky služeb, mezi které patří například záchovná a estetická stomatologie, stomatologická vyšetření pro děti i dospělédentální hygiena a mnohé další. 

Zubařka MUDr. Helena Grmelová provádí důkladné preventivní vyšetření

Preventivní prohlídky jsou základem stomatologické péče. Pokud toužíte po zdravých zubech a dásních, neměli byste preventivní ošetření zanedbávat. Díky pravidelným návštěvám stomatologické ordinace předejdete zbytečným nepříjemnostem v podobě zubních kazů nebo zánětů dásní. Pravidelnými návštěvami zubní ordinace se vyhnete bolestivým zákrokům a navíc ušetříte.

Profesionální a šetrný přístup k ošetřování zubních kazů

V případě nálezu zubního kazu je třeba okamžité ošetření, aby nadále nedocházelo k rozšiřování infekce hlouběji do postiženého zubu. Zubní lékařka MUDr. Helena Grmelová dbá na bezbolestný a co nejméně invazní průběh ošetřování zubních kazů. Z toho důvodu pracuje podle moderních a zároveň prověřených metod. Ke spravování zubů používá pouze ty nejkvalitnější materiály. Kromě tradičních amalgámových výplní si můžete vybrat také bílou plombu, která esteticky splývá se zubem a neobsahuje kovovou složku.

Provádění všech protetických zákroků

Protetika spočívá v nahrazování části zubu, skupiny zubů nebo případně celého chrupu. Trpíte oslabenými kořeny zubů? V ordinaci si můžete nechat nasadit tzv. korunku, která kořen zpevní. Vybírat můžete z několika různých materiálů. Stomatologická ordinace se dále zaměřuje na aplikaci zubních můstků či snímatelných zubních náhrad.

Tato firma je označena jako dobrý kontakt

V ČEM JSME DOBŘÍ

  • široká nabídka služeb od preventivních prohlídek po estetickou stomatologii
  • šetrný a bezbolestný přístup k ošetření zubních kazů
  • možnost výběru z několika druhů výplní
  • spolupráce s řadou českých pojišťoven