Jste také Dobrý kontakt pro internetové uživatele?
SaunaSystem_logo
AVALON-Sauny_01322a

Sauny pro domácí i komerční využití

SAUNASYSTEM s.r.o. zajišťuje výrobu a instalaci kvalitních a moderních saun pro hotely, penziony, do lázní či wellness. Zkušení pracovníci obstarají také domácí sauny a infrasauny pro vaše soukromé pohodlí a relaxaci, a to po celé ČR, Německu i Rakousku. Spolehlivý servis i pozáruční opravy jsou samozřejmostí.

špičková kvalita • jednoduché ovládání • moderní design

Špičkové domácí i venkovní sauny

SAUNASYSTEM s.r.o. již řadu let nabízí svým klientům prvotřídní domácí sauny i venkovní sauny. Samozřejmostí je zaměření, montáž i pozáruční opravy. Nechte se hýčkat v domácím prostředí po celý rok kdykoliv budete mít náladu na wellness.

Domácí sauny jako skvělá volba po náročném dni

Přemýšleli jste, jaké by to bylo přijít domů a užít si saunování bez toho, aniž byste museli navštívit wellness centrum? Přestaňte jen snít a dopřejte si relaxaci a uvolnění třeba každý den. K dispozici můžete mít:

  • Infrasauny
  • BIO sauny
  • Finské sauny - parní, bylinné i aroma
  • Kombinované sauny
  • Saunové kabiny

Nevíte, jaká domácí sauna je pro vás nejvhodnější? Nechte si poradit od zkušeného týmu, který se rád podělí o vlastní zkušenosti a tipy. Spolehnout se můžete vždy na kompletní servis a ten nejkvalitnější materiál, který vydrží dlouhá léta.

Venkovní sauna udělá ze zahrady dokonalý ráj

Masivní dřevo, kombinované saunování a k tomu všemu výhled do přírody. To nabízí venkovní sauny na míru, které disponují bohatým vnitřním vybavením. Lehce se ovládají, jsou až ve 4 různých provedeních a především vám umožní ten pravý oddych.

Venkovní sauny mají na rozdíl od interiérových zesílené stěny, tepelnou izolaci a zateplenou podlahu. Oplechovaná střecha navíc odolá každému počasí. Věřte, že venkovní sauna udělá z vaší zahrady oázu klidu a míru.