Spolehlivá autobusová doprava Alojz Adámek

Autodoprava Alojz Adámek se již řadu let zabývá autobusovou dopravou, a to vnitrostátní i mezinárodní autobusovou dopravou. Mezi klienty patří nejen firmy a kanceláře, ale také školy nebo soukromé osoby. K dispozici jsou spolehlivé a bezpečné značky autobusů, stejně jako profesionální řidiči s mnohaletými zkušenostmi.

Luxusní autobusová doprava pro firmy i školy

Autodoprava zajišťuje svým klientům luxusní autobusovou dopravu po celé České republice. S autobusovou dopravou si můžete v klidu a bez starostí naplánovat školní výlet, firemní akci nebo si s přáteli a rodinou vyjet na dovolenou. Kromě klasických autobusů je k dispozici také minibus pro přepravu menšího počtu osob. Všechny autobusy jsou luxusně vybaveny. Během cest se můžete podívat na LCD monitorech na váš oblíbený film, vychutnat si skvělou kávu nebo si sklopit sedadla a nerušeně odpočívat.

Mezinárodní autobusová doprava

Autodoprava Alojz Adámek poskytuje své služby také cestovním kancelářím, které hledají bezpečnou a kvalitní autobusovou dopravu pro své klienty. V nabídce je také spolehlivá mezinárodní autobusová doprava zahrnující luxusní odpočinek a bezpečnou přepravu do vaší destinace. Samozřejmostí jsou autobusy vybavené WC, ledničkou i opěrkou na nohy. Mezinárodní autodoprava i ta vnitrostátní nabízí autobusy až pro 51 cestujících.

Bezpečná a kvalitní autobusová doprava

Alojz Adámek má k dispozici bezpečné a kvalitní autobusy značek Renault, DAF i Karosa. Objednat si můžete také minibus značky Mercedes. Všichni zaměstnaní řidiči autobusové dopravy podstupují pravidelné lékařské prohlídky a školení. Řidiči autobusů mají bohaté a mnohaleté zkušenosti s autobusovou dopravou, především jsou ale vstřícní, milí a ochotní vám vždy pomoci a vyjít vstříc. Hlavním krédem autobusové dopravy je spokojený klient a bezpečná cesta.

Tato firma je označena jako dobrý kontakt

V ČEM JSME DOBŘÍ

  • Spolehlivá autobusová doprava
  • Bezpečná mezinárodní autobusová doprava
  • Profesionální řidiči s léty zkušeností
  • Luxusně vybavené autobusy
  • Snadná a rychlá domluva