Sportcentrum Brandýs nad Labem: sportovní vyžití i regenerace organismu

Hledáte místo pro sportovní vyžití, kde zároveň zregenerujete své tělo i mysl? Sportcentrum Brandýs nad Labem nabízí jedinečné podmínky pro týmové sporty, individuální posilování i aktivní odpočinek. Komplexní areál je vhodný pro sportovní nadšence pro trénink v halových i outdoorových sportovních aktivitách.

Sportcentrum Brandýs nad Labem provozuje vnitřní i venkovní prostory s rozmanitým využitím pro jednotlivce i skupiny. Sportovní halu lze přizpůsobit pro basketbal, volejbal, tenis nebo florbal. Hala je vhodná i pro organizaci turnajů, k dispozici jsou i místa pro diváky s kapacitou 200 osob. V menší tělocvičně si zahrajete například nohejbal, volejbal nebo si vyzkoušíte šerm při využití kompletního vybavení včetně signalizačního zařízení. Pro ženy se pravidelně konají lekce aerobiku nebo P-class.

Sportovní haly, posilovna, bazén i venkovní kurty

Nedílnou součástí sportcentra je i posilovna a plavecký bazén o délce 25 metrů. Posilovna je vybavená moderními stroji pro posílení všech partií. Při hezkém letním počasí nabízí areál tenisové kurty s umělou trávou a osvětlením i asfaltové kurty.

Součástí venkovního komplexu je i víceúčelové asfaltové hřiště a prostor pro jízdu na bruslích. Veškeré sportovní vybavení si můžete pohodlně vypůjčit nebo zakoupit přímo na místě. Sportcentrum Brandýs nad Labem nabízí také možnost zastřílet si ve střeleckém tunelu. K dispozici je 5 střeleckých stání s různými terči ve vzdálenosti 25 metrů. Vyzkoušejte si také revolver či pistoli a zastřílejte si pod vedením zkušených instruktorů.

Možnost pořádání turnajů, soustředění nebo sportovních pobytů

Kromě sportovních aktivit můžete v centru absolvovat i procedury pro uvolnění těla a regeneraci. V rámci wellness služeb vyzkoušíte vodoléčbu, elektroléčbu, odborná rehabilitační cvičení nebo saunu.

Komplex v klidné části Brandýsa nad Labem je vhodný pro tréninková soustředění, pobyty nebo turnaje. Součástí sportcentra je i hotel s celkovou kapacitou 120 lůžek a s možností občerstvení v restauraci.