Jste také Dobrý kontakt pro internetové uživatele?
sse logo
digger-1453414_1920

 

Společnost SSE Explo Česká republika je strukturální jednotkou švýcarské skupiny SSE, která v roce 2013 převzala veškerou činnost společnosti EPC – Česká republika. Společnost poskytuje služby v oblasti používání výbušnin. Zaměřuje se například na přípravu trhacích prací, hornickou činnost či provádění ohňostrojných prací.

SSE Explo Česká republika s.r.o.: poskytování služeb v oblasti používání výbušnin

 

Společnosti skupiny SSE mají dlouholetou tradici napříč chemickým odvětvím. Zaměřují se na výrobu chemických látek, farmaceutických výrobků i výbušnin. Firma je světovým výrobcem pentritu. Služby poskytuje v širokém oboru použití výbušnin a na švýcarském trhu je předním dodavatelem pyrotechniky a ohňostrojů. V rámci svého oboru výrobu se účastní i evropského kosmického programu. Od roku 2013 patří do této skupiny také společnost SSE Explo Česká republika, která převzala veškerou činnost společnosti EPC – Česká republika.

Specialisté na výbušniny

Společnost SSE Explo Česká republika patří mezi specialisty v oblasti používání a výroby výbušnin. V rámci svých služeb se zabývá například hornickou činností či činností prováděnou hornickým způsobem, dále skladováním, výrobou, nákupem i prodejem výbušnin. Zajišťuje přípravu a provádění trhacích prací velkého i malého rozsahu, a to včetně vrtacích prací a sekundárního rozpojování.

Společnost má bohaté zkušenosti s prováděním ohňostrojných prací. Zákazníkům zajišťuje odbornou inženýrsko-technickou činnost a přípravu kompletní projektové dokumentace trhacích prací. V neposlední řadě se věnuje přípravám trhacích prací s využitím speciálního software ATLAS DMT. Zajistí přesný výpočet objemu rozpojovaného materiálu a modelování těžebních postupů pomocí digitalizace terénu s využitím laserového scanningu. Provádí inklinometrické měření průběhu vývrtu v celé jeho délce.

Flotila mísících a nabíjecích vozů

Firma SSE Explo Česká republika má k dispozici flotilu vlastních mísících a nabíjecích vozů. Ty vyrábí moderní chemicky proplyňovanou emulzní trhavinu Blendex CE přímo na místě spotřeby. Společnost uplatňuje mnohaleté zkušenosti v oblasti výroby a použití výbušnin, využívá při tom osvědčené technologie a postupy se zázemím nadnárodní skupiny. Potřebujete zajistit trhací práce, přípravu ohňostrojů či projektování? Využijte profesionálních služeb zmiňované společnosti.