Stavby Hnát Svitavy: stavba i rekonstrukce rodinných domů

Plánujete-li rekonstruovat nebo stavět rodinný dům, obraťte se na firmu Stavby Hnát. Rozhodně se nemusíte bát odbyté práce, se stavbami rodinných domů má stavební firma bohaté zkušenosti a každý detail dovede k dokonalosti. Firma sídlí ve městě Svitavy, ale své profesionální služby poskytne v případě zájmu i jinde.

Stavební firma staví i rekonstruuje rodinné domy

Stavební firma Hnát se specializuje především na výstavbu a rekonstrukci rodinných domů, a to jak pro sektor soukromý, tak i veřejný. Postará se o kompletní stavbu nebo rekonstrukci podle vámi zadaných požadavků a stavební dílo zrealizuje s pečlivostí a ve vysoké kvalitě. Samozřejmostí je, že všechny stavby splňují požadavky patřičných norem a předpisů. K realizaci staveb stavební firma využívá moderní technologie i léty prověřené postupy, všichni pracovníci mají odbornou kvalifikaci.

Komplexní služby v oblasti realizace staveb

Kromě staveb a rekonstrukcí stavební firma Hnát poskytuje i další služby. Obrátit se na ně můžete třeba v případě, že budete chtít postavit zahradní altán nebo vyměnit střechu. Firma se totiž zabývá tesařskými, pokrývačskými, zednickými a obkladačskými pracemi. V případě realizace stavby tak můžete počítat s jejich další pomocí při nutných opravách a údržbě. Stavební firma nabízí své odborné služby nejen ve městě Svitavy, kde sídlí na ulici Lanškrounská, ale i v jeho okolí, po domluvě i v jiném regionu.