Stavby Hubáček & Himl, s.r.o.: stavební firma, okr. Praha-západ

Hledáte v okolí Prahy stavební firmu, která se postará o výstavbu nového domu, rekonstrukci nebo dílčí řemeslné práce? Obraťte se na společnost Stavby Hubáček & Himl, která se již řadu let specializuje na poskytování komplexních služeb v oblasti stavebnictví. Zaměřuje se i na dodávku a montáž plastových oken, dveří a dalších stavebních prvků. Společnost sídlí v obci Ptice (okres Praha-západ) a své služby poskytuje zákazníkům z širokého okolí.

Výstavba rodinných domů i rekonstrukce

Pokud plánujete výstavbu nového rodinného domu a hledáte spolehlivé řemeslníky, kteří se postarají o realizaci v dohodnutém termínu a s maximální pečlivostí, kontaktujte společnost Stavby Hubáček & Himl. Stavební firma se v oboru stavebnictví pohybuje mnoho let a proces výstavby rodinných domů dobře zná. Společnost klade důraz na pravidelné proškolování zaměstnanců a sleduje aktuální trendy v oboru stavebnictví. Veškeré realizace jsou provedeny v souladu s platnými předpisy a podle dodané projektové dokumentace.

Stavební firma se sídlem v obci Ptice (okr. Praha-západ) se zaměřuje i na rekonstrukce domů a bytů. Zajistí přestavbu bytových jader, rekonstrukce koupelen a dalších místností, zateplování fasád a jiné související práce.

Montáž oken a dveří

Firma Stavby Hubáček & Himl se zaměřuje i na dodávku a montáž plastových oken a dveří. Postará se o zaměření, dodávku materiálu až k vám domů, demontáž starých oken a dveří, instalaci a úklidové práce. Společnost spolupracuje s ověřenými dodavateli oken a dveří, u kterých budete mít jistotu mnohaleté životnosti a kvality konstrukce.

Odborné poradenství a individuální přístup

Zmiňovaná stavební firma sídlící nedaleko od Prahy klade důraz na individuální přístup ke svým zákazníkům. Součástí poskytovaných služeb je odborné poradenství v oblasti stavebnictví. Ať už plánujete výstavbu nového domu, nebo rekonstrukci, využijte profesionálních služeb společnosti Stavby Hubáček & Himl, která vám ráda podá pomocnou ruku.

Tato firma je označena jako dobrý kontakt

V ČEM JSME DOBŘÍ

• Stavební firma s mnohaletým působením na trhu
• Výstavba rodinných domů a rekonstrukce
• Zaměření na dodávku a montáž plastových oken i dveří
• Individuální přístup a odborné poradenství v oblasti stavebnictví