Stavební firma Chitussi staví vysněné rodinné domy v Praze

 Chcete stavět dům nebo plánujete rekonstrukci rodinného domu v Praze? Stavební firma Chitussi vám zajistí rychlou a profesionální výstavbu vašeho vysněného bydlení. Společnost se sídlem v Hradištku v Praze – západ se zabývá kompletní realizací staveb a rekonstrukcemi.

Výstavba rodinných domů je hlavní náplní práce stavební firmy, která se postará o vyřízení všech požadavků a přáních zákazníka v daném termínu. Chitussi zprostředkuje vše od dokumentace, přes stavbu po montáž oken nebo oplocení.

Výstavba a rekonstrukce rodinných domů

Pro váš rodinný dům nebo byt pracovníci společnosti zařídí veškeré opravy a rekonstrukce. Na základě domluvy jsou plněny představy o vysněném bydlení každého zákazníka. Cílem stavební firmy je maximální spokojenost s novým bydlením, které svou kvalitou vydrží dlouhá léta.

Pro realizaci staveb lze zajistit zpracování projektové dokumentace a vyřízení všech potřebných dokladů, včetně stavebních plánů a posudků od certifikovaného odborníka.

Zateplení, montáže, dlažby nebo obklady

Stavební firma Chitussi provádí také stavební práce k zařízení interiéru rodinných domů či bytů. Stavební úpravy obkladačské a dlaždičské práce, změnu rozložení místností pomocí sádrokartonářské práce nebo montáž nových oken.

V rámci služeb poskytuje stavební firma zateplení starších rodinných domů pro větší pohodlí domova. Podle požadavků lze zhotovit kvalitní fasádu včetně zateplení pomocí certifikovaných systémů. Chitussi se postará i o vaši střechu nad hlavou. Rekonstrukce ani výstavba zcela nové střechy není problém.

Stavební práce na rodinném domě i v jeho okolí

Kvalifikovaní stavitelé zařídí výstavbu, osazení jímek a čističek vod pro potřebné fungování všech odpadů v rodinných domech. Nejen dům samotný, ale i jeho okolí je důležité. Proto firma Chitussi pomůže s položením venkovní dlažby i výstavbou různých druhů oplocení. Lze namontovat pletivo okolo celého domu nebo vystavět zděné oplocení podle přání zákazníka. Stejně tak je důležitá vjezdová brána nebo vchodová branka, jakožto vchod do vašeho vysněného bydlení.