Stavební firma Miroslav Šindelář

Pokud už vás nebaví investovat peníze do cizího a chcete bydlet ve vlastním, splnit si svůj sen vám pomůže Stavební firma Miroslav Šindelář z Divišova. Firma provádí veškeré stavební práce, a to výstavbu domů „na klíč“, rekonstrukci bytů, fasády, pokládku zámkové dlažby i zhotovení základové desky pro váš dům. Miroslav Šindelář má dlouholeté zkušenosti, které se odráží ve spolehlivé kvalitě provedení stavebních prací.

Nové bydlení „na klíč“

Máte svou dokonalou představu o tom, v jakém domě byste chtěli bydlet a hledáte firmu, která vám pomůže vašich plánů dosáhnout? Stavební firma Miroslav Šindelář provádí výstavbu domů „na klíč“ a svým klientům nabízí komplexní služby, a to včetně zajištění veškerých stavebních prací a kompletního materiálu. Mimo staveb „na klíč“ se můžete na stavební firmu obrátit také v případě, že potřebujete některou z dílčích stavebních prací, jako například novou fasádu či pokrývačské práce.

Rekonstrukce domů i bytů

Pokud nechcete stavět "od nuly" a rozhodli jste se pro rekonstrukci starého domu, i v tomto případě vám pomůže Miroslav Šindelář. Firma nabízí rekonstrukci rodinných domů i bytových jednotek, proto se na ni můžete obrátit, ať už budete potřebovat opravit u sebe doma cokoliv.

Ostatní stavební práce

Stavební firma Miroslav Šindelář se nezaměřuje pouze na stavbu a rekonstrukci domů či bytů, ale ve své nabídce služeb má také fasády či omítky, základové desky pod domy, oplocení objektů a ploty. Nechybí ani pokrývačské, tesařské, obkladačské nebo zámečnické práce.