Stöcklin, s.r.o.: manipulační technika a skladovací systémy

Švýcarská společnost Stöcklin, s.r.o. se zaměřuje na výrobu manipulační techniky a skladovacích systémů. Na trhu působí již od roku 1934 a má za sebou velmi bohatou a úspěšnou historii. Díky tomu dokáže pružně reagovat na poptávky a nabízet klientům kvalitní výrobky. Firma dodává produkty, které se následně uplatňují především ve skladech a distribučních centrech nebo ve výrobním prostředí. V nabídce jsou například manipulační a vysokozdvižné vozíky, speciální vozíky konstruované dle potřeby zákazníka.

Spolehlivá manipulační technika pro sklady i dílny

Společnost Stöcklin, s.r.o. nabízí svým zákazníkům prvotřídní zboží, které usnadní práci ve skladech, distribučních centrech nebo ve výrobním prostředí. Jejich manipulační technika (vysokozdvižné vozíky či paletové vozíky) umožňuje rychlejší, efektivnější a bezpečnější práci.

Moderní skladovací systémy usnadní proces uskladnění

Uskladnění, příprava a výdej zboží často vyžadují spolehlivý a efektivní systém. Skladovací systémy, které firma nabízí, vedou ke zvýšení efektivity provozu. Díky skladovacím systémům ušetříte mnoho prostoru i času. Moderní technologie dokáží člověku usnadnit podnikání a zefektivnit práci jak ve skladech, tak i distribučních centrech nebo ve výrobním prostředí s dílnou pro flexibilně řízený transport materiálu.

Na veškerou techniku zajistí společnost také servis i dodávku náhradních dílů.