Střechy Hádl: rekonstrukce i realizace nové střechy, Kladno

Chystáte se rekonstruovat střechu nebo plánujete výstavbu zcela nové střechy? Obraťte se na zkušené řemeslníky, kteří se postarají o provedení práce rychle a precizně. Tesaři, pokrývači a klempíři z firmy Střechy Hádl zajistí kompletní realizaci střech od stavby vazníků přes pokládků střešní krytiny až po montáž a výměnu klempířských prvků. Firma sídlí v obci Hrdlív nedaleko města Kladno. Své služby poskytuje v rámci celého kraje.

Kompletní realizace střechy i její rekonstrukce

Ať už chcete provést opravu či rekonstrukci střechy, nebo se pouštíte do stavby nové, obraťte se na firmu Střechy Hádl Kladno. Firma provede posouzení stavu a návrh ideálního řešení, poskytne cenovou kalkulaci a postará se o samotnou realizaci. Firma zajistí stavbu sedlových i plochých střech. Tesaři, pokrývači a klempíři mají ve svém oboru mnohaleté zkušenosti a práce provádí precizně a s využitím moderním postupů a kvalitních materiálů. Na internetových stránkách firmy Střechy Hádl Kladno naleznete referenční práce, které jsou důkazem poctivého řemesla.

Tesaři, pokrývači a klempíři provedou práci precizně a rychle

Společnost klade důraz na splnění přání a požadavků zákazníka a na realizaci v předem stanoveném termínu. Zkušení pokrývači mají zkušenosti s pokrýváním asfaltových, bitumenových, pálených, betonových i vláknocementových krytin. S výběrem konkrétního materiálu vám rádi pomohou. Tesaři se postarají o kompletní stavbu vazníků i impregnace i o opravy starých trámů. Klempíři pak zajistí profesionální montáž plechových krytin či střešních oken. Namontují veškeré klempířské prvky (oplechování, okapy) z hliníku, mědi, titanzinku či pozinku.