Střechy Lazar: kvalitní klempíři a pokrývači pro vaši střechu

Firma Střechy Lazar se již přes 20 let stará o střechy svých klientů. Díky profesionálnímu přístupu klempířů, tesařů i pokrývačů dokázala firma za léta uspokojit potřeby a přání všech zákazníků a dopřát jim kvalitní střechu pro jejich domov.

Střechy Lazar: firma se spolehlivými klempíři

Firma nabízí svým klientům veškeré druhy klempířských prací. Všichni klempíři čerpají při své práci z dlouholetých zkušeností, které jim umožňují poskytnout zákazníkům ty nejlepší služby. Klempířské výrobky poskytuje firma v široké škále kvalitních barev i materiálů. Objednat si můžete kompletní oplechování střech i parapetů nebo montáž plechové krytiny. Veškerý materiál, který klempíři používají, se může pyšnit špičkovou kvalitou i odolností.

Pokrývači: kompletní a profesionální realizace střech

O vaši střechu se kompletně postarají také profesionální pokrývači firmy Střechy Lazar. Pokrývači si dokáží poradit s jakýmkoliv typem střechy, ať se jedná o plochou nebo šikmou střechu. Objednat si můžete pouze rekonstrukci střechy anebo celé pokrytí vaší nové střechy. Pokrývači pracují rychle, kvalitně a jsou ochotni vyřešit jakýkoliv problém. Vždyť přeci základem každého domu je především kvalitní střecha, která udrží váš domov v suchu a teple.

Firma Střechy Lazar sídlí v obci Dymokury na rozhraní okresů Nymburk a Jičín. Klempíři a pokrývači pracují především v okresech Mladá Boleslav, Nymburk, Jičín i Praha. Hlavním heslem firmy je spolehlivost, rychlost i kvalita odvedené práce a spokojení zákazníci.