Střechy Martin Havlík: montáž a rekonstrukce střech, Malá Bystřice

Zvažujete rekonstrukci staré střechy nebo budete stavět novou? Firma Střechy Martin Havlík se sídlem v Malé Bystřici v okrese Vsetín se již řadu let zabývá kompletními realizacemi střech a jejich opravami. Firma sdružuje klempíře a pokrývače, kteří se postarají o stavbu nové střechy i provedení jednotlivých prací. Součástí služeb je dodávka všech druhů krytin podle přání a požadavků klientů. Střechy Martin Havlík působí v širokém okolí obce Malá Bystřice – od Valašského Meziříčí až po Vsetín.

Kompletní montáž střech a rekonstrukce

Ať už vás čeká malá či rozsáhlá rekonstrukce střechy nebo chcete zajistit její kompletní stavbu, firma Střechy Martin Havlík se o vše postará. Po úvodní konzultaci s klientem představí možnosti řešení, doporučí vhodnou střešní krytinu a v předem stanoveném termínu provede realizaci. Pokrývači se postarají o položení střešní krytiny různého typu a klempíři namontují okapy, střešní okna a další střešní prvky. Řemeslníci tvoří sehraný tým, díky kterému je realizace zakázky rychlá a precizní.  nátěry dřevěných střech a fasád , používáme Norské barvy na plechové střechy Jotun , dále Carbolineum nátěry na dřevěné střechy historických budov, kostelů.

Dílčí práce i dodávka střešní krytiny

Kromě kompletních realizací se firma zabývá i zprostředkováním dílčích řemeslných prací či dodávkou materiálu. Klempíři a pokrývači vám rádi poradí a zajistí opravu, výměnu části krytiny, výměnu okapů a další služby. Střechy Havlík spolupracují s ověřenými a spolehlivými dodavateli střešních krytin. Vyberte si z pestré nabídky všech typů, designů i barevných provedení. Nechejte si postavit střechu, která dlouho vydrží a bude i dobře vypadat.