Střelnice Břeskáč: pistolová i pušková střelba a myslivecká střelba na asfaltové holuby

Spolek Střelnice Břeskáč provozuje sportovní střelnici, přičemž nabízí i výcvik se střelnou zbraní s instruktorem a zajišťuje také prodej zbraní a střeliva. V prostorách střelnice je k dispozici také občerstvení a hospůdka. Střelnice Břeskáč je upravena pro potřeby pistolové i puškové střelby a střelby na asfaltové holuby (americký trap). Střelnice Břeskáč provádí i školení na získání ZP s možností konání zkoušky přímo a střelnici.

Střelnice Břeskáč – střelba s instruktorem, soutěže i školení

Ať už patříte mezi ostřílené příznivce sportovní střelby, nebo si ji chcete poprvé vyzkoušet, navštivte střelnici Břeskáč. Na střelnici je samostatná krátká pistolová 9 střeleckých stavů s možností střelby na 5 až 25 metrů plus otočné stavy. Dále dlouhá pušková 4 střelecké stavy, střelba na 10 až 85 metrů, možnost nastřelování loveckých zbraní. Dalších 8 střeleckých stavů. Také střelba 10-50 metrů s možností střelby na kovové houpací a otáčivé terče. Střelnice také umožňuje mysliveckou střelbu na letící terče americký trap, zajíc a prase na průseku.

Střelnici Břeskáč navštivte také v případě, máte-li zájem o získání ZP. Zájemcům o získání zbrojního průkazu zajistí střelnice školení dle dohody. Školení zahrnuje teoretickou i praktickou přípravu. V případě zájmu můžete vykonat zkoušku přímo na střelnici. V prostorách střelnice se pravidelně konají také soutěže. Příznivci sportovní střelby si chválí především dobrou polohu, profesionální přístup a dobré vybavení.

Prodej zbraní a střeliva, nastřelování zbraní

Střelnice Břeskáč nabízí prodej zbraní a střeliva včetně komisního prodeje. Na objednávku dodá kompletní vybavení pro střelce včetně nočního vidění, optiky či fotopastí. Provede odborné nastřelení sportovních a loveckých zbraní s optikou, včetně digitálních a termovizních zaměřovačů. Na střelnici je možnost občerstvení v místní hospůdce.