Jste také Dobrý kontakt pro internetové uživatele?
logo1
duha

 

Studio DUHA se od roku 1992 zaměřuje na výrobu fóliových reklam. V průběhu let firma rozšířila nabídku o řadu dalších služeb, mezi které patří výroba plachet, vizitek, tašek či vazeb, potisk textilu, kopírovací služby a mnoho dalšího. Reklamní a grafické studio disponuje moderními technologiemi včetně řezacího plotru a programového vybavení.

Studio DUHA spol. s.r.o.: grafické a reklamní studio, Prachatice

 

Společnost Studio DUHA se sídlem v Prachaticích se od počátku 90. let zaměřuje na profesionální služby v oblasti výroby propagačních materiálů. Během mnoha let působení prošla firma výrazným vývojem, který přinesl novou nabídku služeb a rozšíření technického zázemí. V současné době společnosti disponuje 4 grafickými pracovišti, řezacím plotrem, termotransferovou tiskárnou, lisem na potisk textilu, laminovacím zařízením či multifunkčním barevným tiskařským strojem.

Výroba propagačních materiálů ve vysoké kvalitě

Díky profesionálnímu vybavení a mnohaletým zkušenostem je společnost Studio DUHA schopna zajistit výrobu mnoha typů propagačních materiálů. Součástí poskytovaných služeb je i grafické zpracování, a to od návrhů loga po zpracování kompletního reklamního značení firmy.

Mezi poskytované služby patří například výroba polepů automobilů a výloh, zhotovení reklam na autoplachty, realizace světelných a plastických reklam i reklamních nápisů na omítky. Reklamní a grafické studio se postará o zpracování předloh pro tisk a veškeré tiskařské práce. Připraví a zhotoví vizitky, letáky, katalogy, obálky i hlavičkové papíry. Má zkušenosti i s výrobou klasických dřevěných razítek a dalších typů. Zhotoví grafické zpracování a tisk vlajek i klubových vlaječek, vytiskne novoročenky, pozvánky a mnoho dalšího. Zákazníkům zajišťuje i kompletní dodávku informačních systémů včetně montáže.

Potisk na textil a výroba reklamních předmětů

Studio DUHA nabízí zákazníkům potisk na textil (na trika, polokošile, mikiny, montérky, tašky a jiný textil). Potisk realizuje technologií zažehlování flockovacích fólií v přímých barvách nebo tiskem libovolné grafiky na nažehlovací fólii a následným zalisováním. Chcete si nechat vyrobit reklamní předměty s potiskem? I v takovém případě se obraťte na Studio DUHA v Prachaticích. Zajistí potisk propisek, hrnků a dalších reklamních předmětů dle vašich požadavků.