Subtropické zahradnictví Kruh - pestrá nabídka rostlin

Nadchli jste se pro zahradničení, chcete si vypěstovat domácí ovoce nebo jen zkrášlit zahradu? Zahradnictví v Kruhu u Jilemnice nabízí širokou nabídku stromů, keřů a dalších rostlin, které si můžete vybrat na internetu a objednat domů, nebo si je můžete zakoupit přímo ve sklenících či produkčních plochách zahradnictví. S vhodným výběrem rostlin s ohledem na podmínky, ve kterých je budete pěstovat, vám poradí odborný a zkušený personál.

Expedice rostlin poštou už téměř čtyřicet let

Téměř čtyřicetileté zkušenosti se zasíláním rostlin poštou vám zaručí, že se nemusíte bát o to, v jakém stavu bude objednané zboží doručeno. V zahradnictví Kruh je vždy na prvním místě kvalita, proto je většina rostlin dodávána v květináčích. Máte tak téměř stoprocentní záruku, že se vám rostliny doma uchytí. Nabídka zahradnictví je pravidelně aktualizována, proto si vybíráte pouze z produktů, které vám budou skutečně doručeny. Zahradnictví Kruh nezasílá náhradní rostliny, proto dostanete pouze to, co jste si skutečně objednali. Vyexpedováno je ročně více než deset tisíc perfektně zabalených a označených zásilek.

Vlastnoručně vypěstované rostliny

Zahradnictví v Kruhu u Jilemnice se nachází v nadmořské výšce 450 metrů nad mořem, proto jsou tamní rostliny velmi otužilé. Většinu rostlin si v zahradnictví pěstují sami, proto jsou až do expedice rostliny v ideálních podmínkách.

Hlavním cílem zahradnictví Kruh je dodávat kvalitní rostliny, které přinesou nejen užitek, ale také radost.