SURPAP TRANS s.r.o.: výkup kovů Praha

Rodinná firma Surpap trans s.r.o. sídlící v Praze se zaměřuje na výkup železných a neželezných kovů. Ve sběrně od vás příjemný personál odkoupí železo, plech, litinu, ale i papír nebo kabely. Firma odkupuje také autobaterie, chladiče i elektromotory. Všechny kovy a další materiály od vás společnost vykoupí a nejlepší ceny.

Výkup kovů od železa až po litinu

Společnost Surpap trans s.r.o. se orientuje na výkup kovů, které odkupuje pro jeho další zpracování a recyklaci. Do sběrny kovů v Praze můžete přinést železo, litinu i plech až do kategorie nad 1 cm. Odpad musí být jednodruhový a čistý, přičemž firma nepřebírá například plechovky od barvy, spreje, dopravní značky, věci s olejovými náplněmi apod. Výkup kovů je nezbytný pro výrobu nového železa, čímž se ušetří železná ruda, černé uhlí i lidská práce.

Výkup barevných kovů za nejlepší ceny v Praze

Výkup barevných kovů za ty nejlepší ceny nabízí právě společnost Surpap trans s.r.o. Barevné kovy jako měď, nikl, cín, mosaz, bronz, zinek i olovo za jedny z nejlepších cen v Praze. Především u drahých barevných kovů jako je měď, bronz a mosaz dbá firma na kvalitu přijímaných materiálů.

Kromě výkupu železa a barevných kovů nabízí společnost také výkup papíru od novin a časopisů přes letáky až po kartony a lepenku. Přátelský personál od vás odkoupí výhodně pro vás také akumulátory, autobaterie, kabely, elektromotory a mnohé elektrospotřebiče. Neodhazujte nic na černou skládku a raději přijďte do kovošrotu Surpap, jelikož cesta sem se vám rozhodně vyplatí. Pro pohodlí klientů je připravena manipulační technika až do 4 tun a možnost bezhotovostní platby.zr