TECHNOSTEEL, spol. s r. o.: dodávka průmyslových staveb a ocelových konstrukcí, Plzeň

Společnost TECHNOSTEEL se sídlem v Plzni působí na českém trhu již od roku 1994. Vedení společnosti navázalo na mnohaletou praxi, kterou získalo ve ŠKODA Plzeň v oboru výstavby investičních akcí. Společnost TECHNOSTEEL se v současnosti specializuje na realizaci průmyslových staveb (ocelových hal) na klíč. Dále zajišťuje výrobu a montáž ocelových konstrukcí a různých technologických zařízení. Postará se také o přestavbu či úpravy ocelové haly při změně výroby, a to s minimálními náklady.

Výroba ocelových hal na klíč

Hlavní činností společnosti TECHNOSTEEL je dodávka průmyslových ocelových hal na klíč a výroba ocelových konstrukcí. Firma nabízí různé haly podle přání zákazníka. Ocelové haly vyrábí například z válcovaných materiálů se sedlovou střechou či spádem, nabízí však i lehké obloukové haly potažené textilií. Pro velkorozpěťové haly dodává a montuje moderní stavební systém Astron. Ocelové haly mohou být zateplené i nezateplené.

Montáž přesných ocelových konstrukcí

Společnost TECHNOSTEEL dále vyrábí a montuje různé ocelové konstrukce. Vyrobí lehké, střední i těžko ocelové konstrukce v přesnosti od skupina B až po skupinu Aa. Výroba ocelových konstrukcí zahrnuje i zhotovení projektové dokumentace, výrobní dokumentaci, povrchovou úpravu (tryskáním, žárovým zinkováním ad.) i samotnou montáž přímo u zákazníka.

Opláštění budov a hal

Zmiňovaná firma se sídlem v Plzni se zaměřuje také na opláštění hal a budov, a to zateplených i nezateplených. Na nezateplené haly montuje opláštění trapézovým plechem. Opláštění zateplených hal pak provádí s využitím sendvičových panelů nebo skládaného pláště. Sendvičové panely se skládají ze 2 plechů a mají mezivrstvu z minerální vaty nebo polystyrenu. Skládaný plášť je pak ocelová kazeta s tepelnou izolací, která má z vnější strany přišroubovaný trapézový plech.

Tato firma je označena jako dobrý kontakt

V ČEM JSME DOBŘÍ

• Návrh a výroba ocelových hal různých typů
• Montáž kvalitních ocelových konstrukcí s povrchovou úpravou
• Zkušenosti z výstavby investičních akcí pro ŠKODA Plzeň
• Ověřená firma s tradicí od roku 1994