Najdeme vám tu správnou firmu.

Volejte 720 952 910

Terratest – geologické a hornické práce

Terratest se specializuje na geologické práce a hornictví. Potřebujete zjistit vlastnosti zeminy, podloží a její únosnou zátěž? Firma poskytuje profesionální služby v oblasti hornických prací, geologie a podzemních sond.

Statické penetrační zkoušky pro zjištění zátěže zeminy

Terratest provádí statické penetrační zkoušky pomocí vlastní speciální techniky. Nákladní vozidlo uzpůsobené ke geologickým pracím vytváří potřebnou protizátěž zemskému povrchu. Penetrační zkoušky slouží primárně k určení kvality a vlastností horninového prostředí. Sondování zjistí geologický profil, hloubku zvětrání, skalní podloží, ulehlosti a konzistence únosnosti zeminy.

Podrobná analýza a konzultace ohledně geologických prací

Odborníci z firmy Terratest zajistí veškeré testování zeminy pro její další užití. V rámci penetračních sond je zjišťována také úroveň podzemní vody díky elektrickému hladinoměru. Měření pomocí statického penetračního sondování odpovídá veškerým směrnicím a normám mezinárodních standardů. Polní penetrační zkoušky se používají při kontrole základové půdy, pro liniové dopravní i hydrotechnické stavby nebo skládky.

Terratest zanalyzuje pozemek podle vašich požadavků a provede veškeré testy pro určení kvality zeminy. Výsledkem je podrobná kvalitativní a kvantitativní analýza. Zaměstnanci firmy mají dlouholeté zkušenosti s geologickými a hornickými pracemi, a proto vám ochotně poradí v oblasti složení zeminy, profilu, jejich vlastností a možností dalšího použití.

TEMATICKÉ ČLÁNKY:

Tomáš Sonnek: kontejnerová doprava a pronájem kontejnerů

Ať už potřebujete přepravit sypké materiály, vyvést odpad nebo jen pronajmout kontejner, obraťte se na firmu Sonnek z Hradce nad Moravicí. V oblasti transportních služeb má společnost mnohaleté zkušenosti, které stále…

celý článek >>

Odvoz suti i zemní práce zařídí Autodoprava Karel Rys Praha

Ať už stavíte dům nebo naopak demolujete v oblasti Praha a okolí, využijte služeb firmy Autodoprava Karel Rys. Firma zajišťuje odvoz suti, poskytuje nákladní dopravu a provádí zemní práce. Funguje od roku 1990 a za tu…

celý článek >>
Kontakty

Terratest – geologické a hornické práce

Kontakt této firmy byl ověřen Kontakt této firmy byl ověřen Za Školou 10
250 89 Lázně Toušeň
+420 602 312 337