Textile House Czech Republic, s.r.o.: síť prodejen s výběrovým second hand zbožím

Máte rádi kouzlo second handu, ve kterém můžete vždy narazit na luxusní kousek oblečení za zlomek původní ceny? Pak navštivte jednu z mnoha prodejen sítě Textile House Czech Republic. Je sesterskou společností Textile House for Euro Trade, která sídlí na Slovensku a provozuje přes 160 prodejen po celé Evropě.

Navštivte second hand a vyberte si kvalitní levné oblečení

Společnost Textile House Czech Republic působí na našem trhu od roku 2010. První prodejna byla otevřena na Husitské ulici v Praze, v současnosti je jenom v Praze 11 second hand prodejen a další se nachází v mnoha městech ČR.

Firma klade důraz na co nejširší nabídku oděvů. V prodejnách narazíte jen na kvalitní tříděné výběrové oblečení, které prochází třídícím centrem pro recyklaci. V nabídce jsou oděvy mnoha světových značek. Navštivte jednu z mnoha second hand obchodů této prodejní sítě a ponořte se do světa kvalitního levného oblečení. Věříme, že najdete jedinečné kousky, ze kterých budete mít radost.

Sezónní nabídky i akční ceny

Second hand Textile House Czech Republic klade důraz na pestrou nabídku aktuálně žádaných oděvů. Proto výběr přizpůsobuje aktuální sezóně a svým zákazníkům vždy připraví zajímavé jarní, letní, podzimní či zimní kousky. Pravidelně připravuje různé akční ceny a speciální nabídky, takže oblečení pořídíte ještě levněji. Veškeré novinky, akce a nové kolekce sledujte na internetových stránkách společnosti.