TJ SOKOL Prštice, z.s. : sportovní hala s možností ubytování

Historie TJ Sokol Prštice sahá až do roku 1898. I dnes je tento výbor v obci činný a podílí se na organizaci řady sportovních událostí v Pršticích. Hlavním úkolem TJ Sokol Prštice je vytvářet předpoklady pro úspěšné zabezpečené rozvoje sportu, tělovýchovy a dalších pohybových aktivit občanů. TJ Sokol Prštice tak navazuje na mnohaletou tradici a zaměřuje se zejména na údržbu a opravu celého majetku TJ, zejména sportovní haly a dalších sportovišť. TJ Sokol Prštice spravuje sportovní halu s možností ubytování za příznivé ceny.

Sportovní oddíly v Pršticích

Pod TJ Sokol Prštice spadá hned několik sportovních oddílů. Kromě oddílů tenisu, fotbalu a stolního tenisu spadá pod TJ Sokol také oddíl sportovních her a sportovních aktivit pro všechny. V rámci sportovních her můžete rozvíjet své schopnosti a dovednosti ve volejbalu, badmintonu, florbalu a dalších sportech. V rámci TJ Sokol Prštice se můžete zapojit také do cvičení pro rodiče s dětmi. K dispozici je i cvičení pro nejmladší i pro žactvo.

Sportovní hala Prštice

Sportovní halu v Pršticích najdete na okraji přírodního parku Bobrava. Nachází se přibližně 20 km jihozápadně od Brna. Sportovní hala je ideálním místo pro konání nejrůznějších sportovních akcí, ale také soustředění, kulturních akcí, rodinných a firemních oslav či plesů. Pro sportování se využívá velká tělocvičná s parketovou odpruženou podlahou. Ta je vhodné pro většinu míčových her. K dispozici jsou i venkovní tenisové kurty s antukovým povrchem. Součástí sportovní haly jsou ubytovací prostory s kapacitou až 52 osob. K dispozici je také jídelna a společenská místnost.