Toyota Material Handling CZ, s.r.o.: prodej, servis a pronájem manipulační techniky

Společnost Toyota Material Handling se specializuje na prodej, servis a pronájem skladové manipulační techniky. Patří mezi 17 společností spadajících do skupiny Toyota Industries Corporation. Společnost provozuje továrny ve Švédsku, Francii a Itálii, kde vyrábí přes 95 % celkové produkce vozíků. V nabídce společnosti najdete čelní vysokozdvižné vozíky, paletové vozíky i nízkozdvižné vozíky značek Toyota a BT. Toyota Industries Corporation je největším výrobcem manipulační techniky na světě.

Prodej a servis manipulační techniky

Firma se již řadu let specializuje na vývoj a výrobu manipulační techniky. Vysokozdvižné vozíky, paletové vozíky a další techniku vyvíjí s ohledem na praktické zkušenosti a požadavky zákazníků. Společnost zajišťuje po celé republice rozsáhlou servisní síť, díky které je schopna provést servis a opravy manipulační techniky v krátkých termínech.

Do 24 hodin od objednání dodá kvalitní originální díly pro manipulační techniku Toyota a BT. K dispozici má 95 % všech dílů. Ty jsou zkonstruované s ohledem na bezpečnost a důkladné testování. Toyota Material Handling svým zákazníkům současně garantuje, že všechny náhradní díly budou k dispozici nejméně 10 let po dodání vozíku.

Použitá manipulační technika od Toyoty

Toyota zajišťuje také bazarový prodej nízkozdvižných, vysokozdvižných a paletových vozíků. Podpořte své podnikání a pořiďte si cenově dostupnou manipulační techniku, jejíž kvalita je srovnatelná s novými vozíky. Všechny použité vozíky jsou vyrobené v souladu s výrobním systémem Toyota TPS, byly servisovány a repasovány odbornými techniky a jsou prodávané včetně záruky. Obraťte se na svého prodejce a najděte si nejlepší vozík odpovídající vašim potřebám.

Odborné semináře v oblasti manipulační techniky

Pokud si chcete rozšířit obzory a vědět nejnovější informace ze světa manipulační techniky, navštivte některý z odborných seminářů pořádaných společností Toyota Material Handling. Ta v rámci své akademie organizuje různé paralelní konzultační bloky s odborníky a hosty v oblastech automatizace, bezpečnosti a dalších.

Tato firma je označena jako dobrý kontakt

V ČEM JSME DOBŘÍ

  • Největší světový výrobce manipulační techniky
  • Léty prověřené vysokozdvižné i paletové vozíky
  • Originální díly dostupné do 24 hodin
  • Prodej použité manipulační techniky
  • Pořádání odborných seminářů a školení