TRIOM s.r.o.: automatizace, strojírenská výroba a manipulační technika, Frenštát pod Radhoštěm

Společnost TRIOM s.r.o. se specializuje na strojírenskou výrobu, automatizaci a výrobu manipulační techniky. Firma vznikla v roce 1991 jako inženýrsko-výrobní podnik. V současné době má vlastní technickou a výrobní základnu a zaměstnává 28 pracovníků. Firma sídlí ve městě Frenštát pod Radhoštěm, kde se nachází 2 velké přízemní haly o ploše cca 1300 m2. Výrobní hala má obrobnou a zámečnickou dílnu se svařovnou, montážními prostory a sociálním zařízením. Ve vedlejší budově se nachází brusírna, montážní pracoviště, technická kancelář a vedení firmy.

Strojírenská výroba

Společnost TRIOM nabízí řadu služeb z oblasti strojírenství a zámečnictví. Provádí obrábění kovů dle požadavků zákazníka, a to v malých i velkých sériích. Dle přání klienta a jeho potřeb pracuje s ocelí, nerezem, hliníkem, barevnými kovy, plasty a dalšími materiály. V rámci kovoobrábění provádí veškeré práce od soustružení přes broušení po frézování. Dále nabízí svařování, ale také profesionální broušení nástrojů, pilových kotoučů, nožů či nůžek. Vždy používá kvalitní materiály, osvědčené pracovní postupy a dodržuje předem dohodnuté termíny.

Automatizace a robotizovaná pracoviště

Zmiňovaná firma z Frenštátu pod Radhoštěm se specializuje také na oblast automatizace a vývoje robotizovaných pracovišť. V minulosti realizovala například univerzální robotizované svařovací pracoviště či robotizované pracoviště s pevnými i otočnými stoly. Kompletní přehled robotizovaných pracovišť a modulů v oblasti automatizace naleznete na webových stránkách firmy.

Manipulační technika

Výrobní program společnosti TRIOM zahrnuje i řadu produktů z oblasti manipulační techniky. V nabídce najdete jednoramenné, dvojramenné i trojramenné manipulátory. K dispozici jsou i speciální manipulátory, například manipulační polohovadlo, zvedák svitků hliníkových plechů či závěsný manipulátor s chapadlem. Kromě manipulační techniky se firma zaměřuje i na výrobu jednoúčelových strojů.

Tato firma je označena jako dobrý kontakt

V ČEM JSME DOBŘÍ

• Strojírenská a zámečnické výroba
• Specialista na automatizaci a robotizovaná pracoviště
• Výroba kvalitních manipulátorů a jednoúčelových strojů
• Velkosériová i malosériová výroby s důrazem na precizní výstupní kontrolu
• Dodržování smluvených termínu a individuální přístup