TROCHMONT stavby: výkopové práce a demolice, Praha 2

Kompletní služby od základních staveb až po kolaudaci nabízí společnost TROCHMONT stavby sídlící v městské části Praha 2, služby však zajišťuje po celé ČR. Firma disponuje zkušeným týmem, který provádí odborné demolice, výkopové, zednické i montážní práce. K dispozici jsou i topenáři a instalatéři, kteří pružně reagují na přání zákazníků. Hlavním cílem je precizně odvedená práce a spokojený zákazník, kterému firma splní jeho přání a požadavky.

Zednické a výkopové práce i demolice

Společnost nabízí služby ve stavebnictví od A až do Z. Zajišťuje například výkopové práce, zednické, montážní práce a další. Zakázky realizuje zkušený a odborný tým po celé České republice, a to vždy precizně a rychle. Firma dokáže pružně reagovat na poptávku a přání svých klientů, vždy pracuje jen s kvalitním materiálem od ověřených dodavatelů a značek.

Na profesionální úrovni zajistí společnost také demolice jakékoliv stavby rychle a kvalitně díky skvěle vybavenému vozovému parku s těžkou technikou. V případě potřeby bude zajištěn i odvoz suti.  

Instalatéři a topenáři

V oblasti vodo-topo poté poskytnou ty nejlepší služby instalatéři a topenáři. Tým se postará o vodoinstalaci, rozvody vody a vytápění v novostavbách i rekonstruovaných domech. V službách je zahrnuto také poradenství a navržení funkčního řešení. Na veškeré práce je poskytnutý záruční i pozáruční servis.

Na internetových stránkách lze vyplnit nezávaznou poptávku, na kterou vám bude odpovězeno v co nejkratším možném termínu.