Ubytování Javorka: nabídka ubytování v rodinné vile, Česká Třebová

Hledáte v České Třebové příjemné ubytování v klidné části města s dobrou dostupností do centra? Pak využijte služby ubytování Javorka, které se nachází v prostředí parku Javorka v rodinné vile vzdálené jen 10 minut chůze od centra města a dopravního terminálu. Ubytování je zajištěno v moderně zařízeném apartmánu s kapacitou až pro 4 osoby. K dispozici je také samostatný pokoj s dvojlůžkovou postelí.

Moderně zařízené interiéry pro maximální pohodlí

Ubytování Javorka je koncipované tak, aby uživatelům zajistilo maximální pohodlí a příjemnou atmosféru během pobytu v České Třebové. Pokoj i apartmán na první pohled zaujmou moderním designem a kvalitním nábytkem. Ubytování Javorka je skvělou volbou pro páry, rodiny i jednotlivce. Vila vyniká skvělou lokalitou, která je na jednu stranu klidná a tichá, na druhé straně je vzdálená jen pár minut od centra města. Pokud je pro vás důležitá dobrá dopravní dostupnost, je pro vás toto ubytování v krásné rodinné vile skvělou volbou.

Ubytování v apartmánu nebo pokoji

Podle svých potřeb si můžete vybrat mezi ubytováním v samostatném apartmánu a pokoji. Ubytování v apartmánu je vhodné až pro 4 osoby. Jeho součástí je kompletně vybavená kuchyňka s varnou konvicí, sklokeramickou deskou, lednicí a mikrovlnou troubou. K dispozici je koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Apartmán je vybaven televizorem a samozřejmě nechybí ani možnost připojení k internetu přes WiFi.

Samostatný pokoj v rodinné vile Javorka je pak určen pro ubytování 2 osob. Pohodlná dvojlůžková postel zajistí odpočinek po náročném dni. Také samostatný pokoj je vybavený kuchyňským koutem s lednicí, varnou konvicí a mikrovlnnou troubou. Jistě vás nadchne velkorysá koupelna se sprchovým koutem a toaletou. I v pokoji je k dispozici WiFi připojení k internetu a televizor. Návštěvníci mají možnost parkování přímo před domem.

Do České Třebové za prací i odpočinkem

Ať už vyrážíte do České Třebové za prací, odpočinkem, turistikou nebo jiným cílem cesty, ubytování Javorka vám zajistí skvělé zázemí. O návštěvníky se s maximální péčí starají Bára a Vojta Kratochvilovi, kteří usilují o to, aby se v rodinné vile cítili jako doma. Přidejte se ke spokojeným hostům i vy, možná se budete do nádherné vily v budoucnu vracet i se svými přáteli.

Tato firma je označena jako dobrý kontakt

V ČEM JSME DOBŘÍ

• Ubytování v rodinné vile jen 10 minut pěšky od centra
• Krásné interiérové prostory s designovým nábytkem
• Možnost ubytování v apartmánu nebo samostatném pokoji
• Dobrá volba ubytování při cestě za prací i odpočinkem