Unikovo Svoboda Žamberk: zámečnictví a kovovýroba na zakázku

Firma UNIKOVO Svoboda se specializuje na zámečnickou výrobu, kovovýrobu a všechny služby v této oblasti. Rodinná společnost s dlouholetou praxí v oboru je spolehlivým zámečnictvím s rozšířenou působností o malosériovou výrobu ocelových konstrukcí. Firma působí na trhu od roku 1992 se sídlem v Žamberku. 

Výroba vrat, bran s elektrickým pohonem

UNIKOVO Svoboda na zakázku vyrábí odsuvná, křídlová nebo sekční vrata i brány s možností přidání elektrického pohonu k oběma typů výrobků. Provádí opláštění ocelových konstrukcí, výrobu ocelových konstrukcí a regálů pro dům nebo podniky. Na míru vám bude sestaveno ocelové schodiště i se zábradlím.

Rodinná firma má dlouholeté zkušenosti s prací s ocelí a jejím zpracování. Veškeré činnosti zahrnují tváření všeho druhu – řezání, ohýbání, lisování i zakružování ocelových materiálů k docílení požadovaného tvaru finálního výrobku.

Technologie pro zemědělství a výroba strojů

Pro zemědělské podniky firma zajišťuje montáž a výrobu hrazení. V sortimentu služeb je také výstavba stabilních krmítek pro selata a předvýkrm. UNIKOVO Svoboda nabízí malosériovou výrobu strojů a zařízení na zakázku.

Kovovýroba zahrnuje kovoobrábění, soustružení a frézování kvalitními stroji a osvědčenou technologií. Součástí je také povrchová úprava všech výrobků pomocí žárového zinku, anebo barvou podle přání zákazníka. Všechny výrobky jsou zpracované na zakázku, poctivě a včetně montáže.