Ústav chirurgie ruky a plastické chirurgie, Vysoké nad Jizerou

Ústav chirurgie ruky a plastické chirurgie Vysoké nad Jizerou má mnohaletou tradici. Do provozu byl uveden již v roce 1975. V současné době má k dispozici ambulantní i lůžkové oddělení s kapacitou 52 lůžek. Každým rokem vyšetří ambulantně kolem 26 tisíc pacientů, hospitalizováno a zoperováno jich je kolem 4 tisíc. Ústav chirurgie ruky a plastické chirurgie léčí zejména syndrom karpálního tunelu a další nemoci ruky. Ve zdravotnickém zařízení se ošetří i úrazy či poúrazové stavy.

Buďte i vy v péči profesionálních lékařů

Ústav chirurgie ruky a plastické chirurgie je specializované lékařské zařízení, které má ve svém oboru velké renomé. Svědčí o tom i počty pacientů, kteří Ústav každým rokem navštíví. Trápí vás syndrom karpálního tunelu, dupuytrenova kontraktura, lupavé prsty či jiné problémy? Objednejte se a buďte v péči profesionálních lékařů.

Čím vším se Ústav chirurgie ruky a plastické chirurgie ve Vysoké nad Jizerou zabývá? Mezi dominantní oblasti zájmu patří diagnostika a léčba vrozených vad ruky, ošetření úrazů, léčení poúrazových vad, léčení revmatického a degenerativního postižení, nemocí ruky z přetížení i onkologických defektů tkání ruky. V menší míře se pak zaměřuje na léčbu ostatních vrozených vad, rekonstrukční chirurgii či provádění hrazených kosmetických výkonů.

Trápí vás syndrom karpálního tunelu?

Mezi jeden z častých onemocnění ruky patří syndrom karpálního tunelu. Projevuje se poruchou jemné citlivosti, bolesti vystřelující až do ramene i potížemi s udržením předmětů. Pokud trápí syndrom karpální tunelu i vás, obraťte se včas na Ústav chirurgie ruky a plastické chirurgie, kde vás zkušení lékaři vyšetří a doporučí ideální postup léčby.