UVR Mníšek pod Brdy a.s.: provoz technologické parku i školicího střediska

Akciová společnost UVR Mníšek pod Brdy zajišťuje pronájem skladů, pronájem výrobních prostor, kanceláří a jiných nebytových prostorů. Je vlastníkem technologického parku v Mníšku pod Brdy, ve kterém jsou provozovány objekty a technologické zařízení různého charakteru. Součástí areálu jsou provozní objekty i administrativní budovy. UVR Mníšek pod Brdy se nachází jen 25 km od Prahy v bezprostřední blízkosti rychlostní komunikace R4 Praha – Příbram.

Pronájem nebytových prostor

Jednou z hlavních oblastí činnosti UVR Mníšek pod Brdy je pronájem nebytových prostor. Společnost nabízí pronájem skladů, pronájem kanceláří, pronájem výrobních prostor a dalších objektů různého zaměření. Součástí technologického parku je řada podpůrných služeb, od distribuce energií a médií přes zajištění ostrahy objektů, úklidových služeb a údržby po odvoz a odstranění odpadů.

Skvělé zázemí nejen pro technologické společnosti

Vědeckotechnický park v Mníšku pod Brdy nabízí zázemí významným partnerům, kteří se mohou zapojit do výzkumných a vývojových aktivit. Společnost tak nabízí mnohem víc než pronájem skladu, pronájem kanceláří a výrobních prostor. Nabízí příležitost podílet se na spolupráci s vysokými školami a dalšími institucemi nejen z České republiky, ale i zahraničí.

Důraz na rozvoj a investice

Společnost UVR Mníšek pod Brdy klade důraz na rozšiřování oblastí poskytovaných služeb. V areálu společnosti dochází k dalším investičním činnostem. Technologický park zaujme uspořádání svých objektů z hlediska administrativně-provozní kapacity. Investice jsou zastřešeny samostatnými projekty, které jsou financovány buď z vlastních zdrojů nebo z evropských dotací.

Pro obory svých činností vlastní UVR Mníšek pod Brdy veškerá příslušná oprávnění a povolení. Vedle právně závazných požadavků staví i na základech standardů z oblasti systémů managementu.

Tato firma je označena jako dobrý kontakt

V ČEM JSME DOBŘÍ

• Dobrá dostupnost do technologického parku
• Důraz na rozvoj činností a pravidelné investice
• Vynikající zázemí pro technologické společnosti
• Pronájem nebytových prostor – výrobních hal, skladů, kanceláří ad.