V Klempířství Martin Kozák Nymburk vám pomohou nejen se střechou

Ať už potřebujete postavit střechu, altán nebo půjčit lešení, obrátit se můžete na Klempířství Martina Kozáka z města Nymburk. Ve firmě pracují klempíři, pokrývači i tesaři, kteří vyhoví vašim požadavkům a vždy odvedou kvalitní a pečlivou práci.

Pokrývači a klempíři

Klempířství Martina Kozáka se ve své práci zaměřuje především na stavby nových a rekonstrukce starých střech, jejich klempíři a pokrývači vám pomohou se střechou každého typu. Pokrývači mají dlouholeté zkušenosti, o kterých svědčí i velké množství realizovaných střech. Na firmu se můžete obrátit s nezávaznou objednávkou a dozvědět se více o jejich nabídce. Pokrývači následně zajistí dodávku kvalitního materiálu a postarají se o kompletní realizaci stavby či opravu střechy. Ve firmě pracují i profesionální klempíři. Právě kvalitně odvedená klempířské práce ovlivňují správnou funkci a dlouhou životnost střechy. Pokud vám do vaší střechy zatéká, klempíři z nymburské firmy vám rádi pomohou.

Tesaři pomohou nejen se střechou

V rámci výroby a rekonstrukce střech se angažují i tesaři, kteří vám ale rádi pomohou i se stavbou jiných konstrukcí od altánků po terasy a přístřešky. Tesaři kromě své vlastní zručnosti využívají nejmodernější technologie. Pro svou práci používají vždy jen kvalitní materiály ověřené dlouholetým používáním. Klempířství Martin Kozák Nymburk působí na trhu už dvacet let, od roku 2006 se navíc kromě dodávek střech, okapů, parapetů a střešních oken specializuje i na dodávky plechových střech a výrobu atypických parapetů a střešních prvků.