V Sport HK, s.r.o.: výroba vybavení tělocvičen a hřišť

Společnost V Sport HK se již od roku 1998 specializuje na zakázkovou výrobu sportovního vybavení. Od počátku své činnosti se zaměřuje na sportovní potřeby pro školy, školky a sportovní kluby. V průběhu let působení rozšířila své služby také o zámečnickou výrobu pro venkovní sportoviště. V současné době provozuje firma internetový obchod. Sportovní vybavení a sportovní potřeby pro vaši tělocvičnu nebo halu dodává v rámci celé ČR.

Sportovní potřeby a vybavení pro hřiště, haly a tělocvičny

V nabídce společnosti V Sport HK naleznete sportovní potřeby různých typů a zaměření. Firma se specializuje na kompletní vybavení venkovních i vnitřních hřišť, hal a tělocvičen, tomu odpovídá i rozsáhlá nabídka vybavení. K dispozici je kvalitní sportovní vybavení na různé sporty – badminton, basketbal, florbal, fotbal, házenou a další.

Společnost vyrábí branky, doskočiště, boxovací pytle, stojany, švédské bedny, švédské lavičky, trampolíny a další. Veškeré vybavení vaší tělocvičny budete mít od jednoho dodavatele, usnadníte si tak spoustu práce a logistiky.

Sportovní vybavení – internetový prodej

Společnost V Sport HK provozuje internetový obchod na sportovní vybavení, díky kterému jsou sportovní potřeby a sportovní vybavení přístupné klientům z celé ČR. Internetový obchod je přehledně rozdělen do jednotlivých kategorií a všechny produkty jsou podrobně popsány. V případě dotazů či zájmu o podrobnější informace se neváhejte obrátit na vedení firmy.

www.sportovní-nářadí-výroba.eu