Václav Bulíček, Počátky: poctivé zednické práce a zateplování fasád

Najít kvalitního řemeslníka na zednické práce není v dnešní době snadné. Zednictví Václava Bulíčka je tou správnou volbou pro stavbu a rekonstrukci vašeho domu pro Počátky a okolí.

Václav Bulíček poskytuje pečlivé a spolehlivé zednické práce všeho druhu. Pro váš dům zajistí novou fasádu v celé podobě. Fasáda je vizitkou bydlení, protože odráží venkovní vzhled domu, a tak si žádá kvalitní zpracování.

Zateplování fasád pro úsporu energie

Firma se postará o zateplování, ohazování i natírání fasády podle vašich přání a barevných preferencí. Zateplení domu ušetří rodinné finance a zároveň vylepší klima a prostředí uvnitř vašeho domova. Pro zateplování fasád je důležité vybrat vhodný tepelný izolant, který dostatečně nepropustí teplo z domova.

Při rekonstrukci lze měnit rozložení místností a výšky stropů, k čemuž se používá sádrokarton. Přestavba bytových jader není pro Zednictví Václava Bulíčka žádným problémem. V rámci služeb je zahrnuta montáž sádrokartonu i veškeré stavební práce jako je zdění, štukování, ohazování a další.

Kvalitní zednické práce, betonování a přestavby bytových jader

Stavba se neobejde také bez betonování, zdění a dalších zednických úprav drobného i většího charakteru. Pro vaše lepší bydlení zednictví zařídí i obkládání a pokládání dlažeb nebo zdění z kamene.

Rekonstrukce nebo výstavba bytu či domu svépomocí jsou v dnešní době komplikované a mohou přinést více problémů než užitku. Je proto vhodné najít pomoc profesionálů, kteří svému řemeslu rozumí a veškeré zednické práce provedou kvalitně a rychle.